Kaburgammi ağrıyor bilemedim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cansu COŞKUN tarafından oluşturulan Kaburgammi ağrıyor bilemedim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 503 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaburgammi ağrıyor bilemedim
Konbuyu başlatan Cansu COŞKUN
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kiz iki oğlan annesi

Cansu COŞKUN

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızılar ,36 haftalık hamileyim,kaburgalarımın altı midemin üst tarafında ağrı var,,aradada batıyo,,böyle olan varmı içinizde,,bebekte cok sert tepiniyo,,alt yanım çıkcak gibi oluyo....

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Canım muhtemelen diz kapağı yada topuğu yularıya baskı yapıyor gaftana göre çok normal ben şey derdim kaburgama tutunup sallanıyor heralde falan derdim. 😂😂

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızılar ,36 haftalık hamileyim,kaburgalarımın altı midemin üst tarafında ağrı var,,aradada batıyo,,böyle olan varmı içinizde,,bebekte cok sert tepiniyo,,alt yanım çıkcak gibi oluyo....
benim eltim hamileyken hastaneye acile gidiyo kaburgalarim ağriyo nefes alamiyom diye ya bebege yada bana bisey oldu diye doktor demişki bebek cok sert tekmeledigi icin kabirgani kirmiş demiş eltim 12 sene olmuş gulerek anlatiyo bize🤣🤣

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynı dert bende de var valla mahvediyo beni son 4 gun kaldı doğuma üzerine eklemez ise tabi sağlıkla bir doguraydik bunaldim iyice psikolojim bozuldu yeminle valla yaaa

Tüm sayfalar yüklendi.