Sorum var Oglumun karni agriyor gece bile uyandi karnim agriyor diye

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde demdem tarafından oluşturulan Oglumun karni agriyor gece bile uyandi karnim agriyor diye başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 441 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oglumun karni agriyor gece bile uyandi karnim agriyor diye
Konbuyu başlatan demdem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan demdem

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canim gecen gitdik enfeksiyon dedi ama karnim agriyor diyip duruyor baska bisey yoktur insallah 🥺
Yaa enfeksiyon varsa geçemmil olabilir ben küçük çocuklarda söyledikleri her cümleye kulak asılması taraftarıyım şahsen çünkü sadece ağrılarını söyleyebiliyorlar tam olarak nerede olduğunu bilemezler ama karın yani baya da geniş bir yer neresi ağrıyor bilemeyiz o yüzden ihmal etme . Enfeksiyon, apandisit o yüzden dikkat etmek lazım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Enfeksiyon zaten hemen geçmiyor ilaçlarınızı düzenli kullanın 1 haftaya toparlar inşaAllah 😍
Kız 1 haftda geçmiypr lanet şey 😂😂oğlum da resmen 1 ay uğraştık hoş ondan sonra şükür bir daha hasta olmadı oda ben gibi sanırım bende bir kaptım mı 1 ay kendime gelemem 😂😂

demdem

Kayıtlı Üye
rank
Yaa enfeksiyon varsa geçemmil olabilir ben küçük çocuklarda söyledikleri her cümleye kulak asılması taraftarıyım şahsen çünkü sadece ağrılarını söyleyebiliyorlar tam olarak nerede olduğunu bilemezler ama karın yani baya da geniş bir yer neresi ağrıyor bilemeyiz o yüzden ihmal etme . Enfeksiyon, apandisit o yüzden dikkat etmek lazım
Karnini gösteriyor 🥺biraz alt taraflari göbek deligi varya orayi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar