Sorum var Oglumun karni agriyor gece bile uyandi karnim agriyor diye

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde demdem tarafından oluşturulan Oglumun karni agriyor gece bile uyandi karnim agriyor diye başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 512 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oglumun karni agriyor gece bile uyandi karnim agriyor diye
Konbuyu başlatan demdem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan demdem

Hemsirehanım❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle öksürük şurubu kullanma canım o çocuğa hem doktoruma güveniyorum hemde bende hemşireyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

doktor şaka mı ? Kayra bir kere bağırsak enfeksiyonu geçirdi 3 çeşit antibiyotik birden kullandık . Mide ve bağırsak enfeksiyonunda öksürük ilacı ne alaka ?
Tabi canım en küçük enfeksiyonda bile en düşük doz da olsa antibiyotik yazıyor ki ateş olmasın ilerlemesin Allah korusun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kesinlikle öksürük şurubu kullanma canım o çocuğa hem doktoruma güveniyorum hemde bende hemşireyim

Tabi canım en küçük enfeksiyonda bile en düşük doz da olsa antibiyotik yazıyor ki ateş olmasın ilerlemesin Allah korusun
Aynen canım benim oğlum da öksürük varken bile antibiyotik yazıldı ve hava buhar makinesi verildi . Doktoru saçmalamış resmen

demdem

Kayıtlı Üye
rank
doktor şaka mı ? Kayra bir kere bağırsak enfeksiyonu geçirdi 3 çeşit antibiyotik birden kullandık . Mide ve bağırsak enfeksiyonunda öksürük ilacı ne alaka ?
Öksürügü var diye yazdi cnm ishal var dedim kustu dedim istahsiz dedim karni agiyor dedim salgin var bagirsak enfeksyionu dedi yemeye zorlama cok su icsin dedi o kdr anlamadim bnde

Çok geçmiş olsun
Sagol cnm cocuklar hic hastalanmasa keske🥺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Öksürügü var diye yazdi cnm ishal var dedim kustu dedim istahsiz dedim karni agiyor dedim salgin var bagirsak enfeksyionu dedi yemeye zorlama cok su icsin dedi o kdr anlamadim bnde

Sagol cnm cocuklar hic hastalanmasa keske🥺
Demetim o çocuğu başka doktora götür. Bak ayno sorun kayra da oldu doktor öncelikle antibiyotik ve ishalden sonra içmesi için suda eriyen ilaç verdi onun dışında sürekli yemek yedirmeye çalış aksi takdirde susuz kalır dedi. Hayır yemeye zorlamazsan bu sefer ilaçlar çocuğu fena edecek bunu da mı düşünmedi . Yemeye zorlama deyip iştah açıcı şurup vermesi de ayrı saçmalık

demdem

Kayıtlı Üye
rank
Demetim o çocuğu başka doktora götür. Bak ayno sorun kayra da oldu doktor öncelikle antibiyotik ve ishalden sonra içmesi için suda eriyen ilaç verdi onun dışında sürekli yemek yedirmeye çalış aksi takdirde susuz kalır dedi. Hayır yemeye zorlamazsan bu sefer ilaçlar çocuğu fena edecek bunu da mı düşünmedi . Yemeye zorlama deyip iştah açıcı şurup vermesi de ayrı saçmalık
Tm cnm bnm cok sagol zaten icim rahat degil 🥺

Tüm sayfalar yüklendi.