Kabustan sonra karnımın alt kısmındaki damarlar geriliyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Kabustan sonra karnımın alt kısmındaki damarlar geriliyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,033 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kabustan sonra karnımın alt kısmındaki damarlar geriliyor
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕Güldane Çelikel 💕
BenDe çok kabus görüyorum canim yatmadan once bildigin dualari oku dusurmeye çalışıyorlar cocugu 🥺
Hep okuyorum canım ya hep
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Abdestini al besmele ile yatagina yat duani et ve youtubEden bakara suresi ac kisik seste kapat gozlerini elini karnina koy ve guzel suyler dusun uyu birde bunu dene 👍 hamileyken uyuyamadigim zaman veya ruya gordugum zaman yaptigim tek şey sende rahat huzurlu uyuyacaksin . Haa bas ucunada kuran koy
Canııım tavsiyelerin için allah razı olsun fakat ben her gece bu dediklerini yapıyorum ki ❤️❤️❤️

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 23. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık mango büyüklüğünde.
Bebeğin kulakları daha iyi duymaya başlar. akciğerdeki damarlar solunuma hazır hale gelmek için büyümeye başlar. Ayaklarınızda ödem oluşmaya başlar.
bacaklarda ödem olması tehlike işaretidir. dikkatli olmak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 31 cm ağırlıgı 550 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Hep okuyorum canım ya hep
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canııım tavsiyelerin için allah razı olsun fakat ben her gece bu dediklerini yapıyorum ki ❤️❤️❤️
Aa ne guzel dilerim ki huzura varirsin canim 🙏 bunlari yapiyorsan baska yapilabilcek birsey kalmiyor 🤷 rabbim seni ve hepimizi koruyup kollasin insallah 🤲🤍😘

Aa ne guzel dilerim ki huzura varirsin canim 🙏 bunlari yapiyorsan baska yapilabilcek birsey kalmiyor 🤷 rabbim seni ve hepimizi koruyup kollasin insallah 🤲🤍😘
Amiiiiinnn insaaallah canım allah razı olsun 😘😘😘😘

Bebeğin kulakları daha iyi duymaya başlar. akciğerdeki damarlar solunuma hazır hale gelmek için büyümeye başlar. Ayaklarınızda ödem oluşmaya başlar.

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar rüyamda kabus görmüştüm eşim bu cocuk yaşamıyor ölür deyip zorla hastanede bayıltıp düşürücü igne vuruyordu ben nasıl ağlıyorum bu cocuk yaşıyordu kalp atışlarını görmedin mi diye
:(
normalde eşim karnımda ki cocuk için hep yaşaması için çabaladı hastaneye onca paralar verdi neyse uyandım o üzüntüyle bi kaç saat sonra karnımın alt karnımın damarları kasılıyor normal dimi üzüntüden dolayı ona da mı yansıdı cok şükür suan kanama falan yok belirtide yok gebelik konusunda ve kasılma var sadece
Gebelik haftası 7+5
Çok normal canım korkulacak bişey yok takma kafana. Bu haftalarda normalmiş doktoruma danışmıştım ordan kalmış aklımda. Bende geceleri uyuyamıyor sabahları kalkamıyordum doktor normal bebeğin büyüyor stres altındasınız beyininiz birçok şey şey tasarlıyor hayal ediyor o yüzden uyuyamıyor sunuz ve kabus görmeniz de normal. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kuzum. Güzel güzel düşüncelerle bebeğin geleceği günü bekle onun için güzel şeyler hazırla gebeliğini güzel geçirmeye bak bu düşünceleri de kurma kafamda çıkar at . Güzel düşün ki güzel olsun

Çok normal canım korkulacak bişey yok takma kafana. Bu haftalarda normalmiş doktoruma danışmıştım ordan kalmış aklımda. Bende geceleri uyuyamıyor sabahları kalkamıyordum doktor normal bebeğin büyüyor stres altındasınız beyininiz birçok şey şey tasarlıyor hayal ediyor o yüzden uyuyamıyor sunuz ve kabus görmeniz de normal. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kuzum. Güzel güzel düşüncelerle bebeğin geleceği günü bekle onun için güzel şeyler hazırla gebeliğini güzel geçirmeye bak bu düşünceleri de kurma kafamda çıkar at . Güzel düşün ki güzel olsun
Amin canım insallah allah razı olsun

Esrakckknl

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar rüyamda kabus görmüştüm eşim bu cocuk yaşamıyor ölür deyip zorla hastanede bayıltıp düşürücü igne vuruyordu ben nasıl ağlıyorum bu cocuk yaşıyordu kalp atışlarını görmedin mi diye
normalde eşim karnımda ki cocuk için hep yaşaması için çabaladı hastaneye onca paralar verdi neyse uyandım o üzüntüyle bi kaç saat sonra karnımın alt karnımın damarları kasılıyor normal dimi üzüntüden dolayı ona da mı yansıdı cok şükür suan kanama falan yok belirtide yok gebelik konusunda ve kasılma var sadece
Gebelik haftası 7+5
Niye bilmiyorum ama hamileliğin ilk zamanların da bende gece korkulu rüyalar çok gördüm sonra geçti ama düşünme o rüyaları unut geçiyor geri kafayı yiyecektim ben rüyalar yüzünden sıkma canını Felak nas oku Ayetel Kürsi oku yat gece bide yatakta eşinle yerini degis ben öyle yapmıştım korkuyorum diye geçmişti geri

Niye bilmiyorum ama hamileliğin ilk zamanların da bende gece korkulu rüyalar çok gördüm sonra geçti ama düşünme o rüyaları unut geçiyor geri kafayı yiyecektim ben rüyalar yüzünden sıkma canını Felak nas oku Ayetel Kürsi oku yat gece bide yatakta eşinle yerini degis ben öyle yapmıştım korkuyorum diye geçmişti geri
AA bende yer değiştirim ama ben gece gündüz lavaboya gidiyorum ua zor oluyor oradan kalkmak bende kenarda yatıyorum

Gebelik haftası 7+5
Korkma cnm bol bol dua et hamileyken çok korkuturlar çocuk olmasın diye bende yaşadım ilk gebeliğim de

Tüm sayfalar yüklendi.