Kaç eltiniz var nefret ettiğiniz varmı neden

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️Şeyma❤️İlyas❤️ tarafından oluşturulan Kaç eltiniz var nefret ettiğiniz varmı neden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,813 kez görüntülenmiş, 89 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaç eltiniz var nefret ettiğiniz varmı neden
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sende açma işte sende unun gibi umursama

Kaynanamla olmaktan memnunum bana Bi zararı yok sadece eltilerimden değilim etrafımda olmalarından ve bize ev sahibiymiş gelip kurulmalarından rahatsız oluyorum hatta deli oluyorum yemeye içmeye gelince ev sahibi gibi olurlar ama bi iş yapmaya gelince ne bilim çay kahve yapmaya gelince misafir oluverirler

Ne kadar saçma ve aptalca siz onu aranıza alsanız ne almazsanız ne neticede sizle evlenecek değil ki böyle bişey yüzünden ayrılıyor insan eşine bakar eşi iyiyse ne elti ne kaynana ne görümce umrumda olmaz
İnsan lar cok tuhaf işte cnm 🤷‍♀️

A

Adar

Guest
Ayyyy Allahım yardımcın olsun cnm
Bu kadar kötü olmayın lütfen sizlerde birer kaynana adayısınız peki bu dediklerinizi kendi gelininiz anneniz için düşünse nasıl olur acaba ve elti elti nedir bu çekişme benimde eltim var bacı gibiyiz siz kötü yaklaşmayın ki oda yaklaşmasın herkesin evi düzeni ayrı kim ne yaparsa kendine yapar

Sidar

Kayıtlı Üye
rank
Ayyyy Allahım yardımcın olsun cnm
Bu kadar kötü olmayın lütfen sizlerde birer kaynana adayısınız peki bu dediklerinizi kendi gelininiz anneniz için düşünse nasıl olur acaba ve elti elti nedir bu çekişme benimde eltim var bacı gibiyiz siz kötü yaklaşmayın ki oda yaklaşmasın herkesin evi düzeni ayrı kim ne yaparsa kendine yapar

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ne güzel keşke senin yerinde ben olsaydım
Neresilin sen cnm bizde de var böyle bı şey kaynana küçükte kalır Allah'tan bn ortancayim bnde küçük glenini almadan bı ay ayrıldım ewden yoksa şimdiye kadar onunla kalsaydım cinnet gecirirdm idare edilmeyecek biri büyük eltimle zaten 5 yıl beraber kaldım onunla iyi kötü gunlerimiz oldu ama onunla daha iyi anlasyrz aynı mahallede oturuyoruz ama birbirimizi gormezyiz çok şükür🤲

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank

Kızlar kaç eltisiniz siz kaçıncısınız aranızın kötü olduğu eltiniz varmı varsa ned

Kızlar kaç eltisiniz siz kaçıncısınız aranızın kötü olduğu eltiniz varmı varsa neden
Hic yok 😁 😁 çok şükür

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Maksat kaynatmak

Ömür boyu görmesem asla aklımın ucuna bile gelmezler 4 eltim var en küçükleri benm ve maalesef hepsi etrafımda 2si önümde diğer ikisi arkamda oturuyorlar ev olarak yani ben tam ortadsyım yani ve kaynanamla beraber oturuyorum ne zaman isterlerse geliyorlar tabi kaynanama geldikleri için bende kaynanamla beraber oturduğum için ilgi ve güler yüz göstermek zorundayım . Benden daha kötü durumda olan yok herhalde
Allah yardımcın olsun canım o zaman 4 elti ben de 1 tane var o yetiyor zaten ama umursamıyorum o kadar sende öyle yap sana negatif gelen insanları çıkar hayatından bak çok rahatlayacaksin emin ol.

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Ben kötüyüm sen iyi ol olurmu

Tüm sayfalar yüklendi.