Kac haftalik dpgurdunuz guzel anneler :)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya'm tarafından oluşturulan Kac haftalik dpgurdunuz guzel anneler :) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,961 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kac haftalik dpgurdunuz guzel anneler :)
Konbuyu başlatan Mariya'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylalee

leylalee

Kayıtlı Üye
rank
Hayirlisi olsun guzel anne olmus bitmis ama son dakikada ciddi bir sknti olmazsa sezaryan olmayin uzuluyorum birsuru lenf dugumu kaslar var Rabbim rahmimizi ona gore yaratmis bicak attirmamaliyiz elden geldigince
canim ben ilk hamilelikte mecburu sezaryen oldum. ilk sezaryen olunca digerleri de haliyle o sekilde devam ediyo.

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
canim ben ilk hamilelikte mecburu sezaryen oldum. ilk sezaryen olunca digerleri de haliyle o sekilde devam ediy s.s.v.d var artik ve cok yaygin aklinda bulunsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

S.s.v.d. cok yaygin artik kuşum aklinda bulunsun tekrar gebe kalirsan 🥰 Allah bebislerimizle uzun omur versin

leylalee

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

S.s.v.d. cok yaygin artik kuşum aklinda bulunsun tekrar gebe kalirsan 🥰 Allah bebislerimizle uzun omur versin
biliyorum canim onu fakat suan 3. ye hamileyim ve ikinci oglum 9,5 aylikken hamile oldugumu ogrendim. ssvd icin en az 3 yıl gecmesi gerekiyo.. bana yine sezaryen yolu gorunuyo🙃

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar