Sorum var Kaç haftalık olduğum SAT a göre mi ultrasona göre mi kızlar. Geçen gittiğimde 5 haftalıkdı SAT a göre ultrasonda doktor 4 hafta dedi

• Konbuyu başlatan Gülçem
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülçem tarafından oluşturulan Kaç haftalık olduğum SAT a göre mi ultrasona göre mi kızlar. Geçen gittiğimde 5 haftalıkdı SAT a göre ultrasonda doktor 4 hafta dedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 212 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaç haftalık olduğum SAT a göre mi ultrasona göre mi kızlar. Geçen gittiğimde 5 haftalıkdı SAT a göre ultrasonda doktor 4 hafta dedi
Konbuyu başlatan Gülçem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Yani bence herkeste benim gibi ne olduğunu düşündü 😂😂 ben dile getirdim nerden bilelim arkadaş son âdet tarihi demek istediğini TDK mıyız 🥴
Ben de ne alakaysa hani tıpla ilgili ya ilk bi dedim mr gibi ingilizceden bir şey mi sonra dedim son adet tarihidir herhalde 😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kaç haftalık olduğum SAT a göre mi ultrasona göre mi kızlar. Geçen gittiğimde 5 haftalıkdı SAT a göre ultrasonda doktor 4 hafta dedi ama olabilirmiş öyle geç döllenmeden dedi siz hangisini baz alıyorsunuz
Sen son adet tarihinin ilk gününnden itibaren hesapla canım doktorlar ultrason da bebeğin gelişimine göre söyler sadece ama her zaman son adet tarihinin ilk gününe göre hesaplanır

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kaç haftalık olduğum SAT a göre mi ultrasona göre mi kızlar. Geçen gittiğimde 5 haftalıkdı SAT a göre ultrasonda doktor 4 hafta dedi ama olabilirmiş öyle geç döllenmeden dedi siz hangisini baz alıyorsunuz
SAT a göre cnm

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar