:) Kaç haftalık oldunuz kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lyl tarafından oluşturulan :) Kaç haftalık oldunuz kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,329 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı :) Kaç haftalık oldunuz kızlar
Konbuyu başlatan Lyl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur333

Efsane1999

Kayıtlı Üye
rank
Benim de bir kizim var smdi oglan olcak canim🤗🤗
Allah bagışlasın canım gördüm resimde maşaAllah çok tatlı kızın❤inşAllah oglunuda sag salim büyütürsün🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah bagışlasın canım gördüm resimde maşaAllah çok tatlı kızın❤inşAllah oglunuda sag salim büyütürsün🙏
Benim oglan daha 1 buçuk yaşında hiç yerinde durmuyor tutamıyorum onu onu bırakıb hastaneye hiç gitmek istemiyorum kaç gündür onun üzüntüsünü yaşıyorum😢

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim oglan daha 1 buçuk yaşında hiç yerinde durmuyor tutamıyorum onu onu bırakıb hastaneye hiç gitmek istemiyorum kaç gündür onun üzüntüsünü yaşıyorum😢
Ben anneme birakacam ama aklim takılıyor kuzum ya benim kiz bensiz asla durmuyor tuvaletr bile gitmez bensiz nasil olacak hic bilmiyorum cok aksi😣😣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar