:) Kaç haftalık oldunuz kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lyl tarafından oluşturulan :) Kaç haftalık oldunuz kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,324 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı :) Kaç haftalık oldunuz kızlar
Konbuyu başlatan Lyl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur333
M

Merve cengiz

Guest
16+ 2 olduk bugün cinsiyetimizi öğrendik 2 oglan dan sonra kız olacak inşallah doktor çıkıntı göremedim büyük ihtimalle kıza benziyo detayli ultrasonda kesinlesir dedi inşallah degismez..benim gibi olup da degisen varmi

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bugün itibariyle 23 haftalık olduk çok şükür güzel bir şekilde ilerliyor sizde durumlar nasıl
29+3 günlük canım geçtiğimiz cuma günü hastaneye yattım ağrım olduğu için erken doğum riskim çok yüksek bunun için 24 saat arayla ciğer geliştirici ine yapıldı ve 12saat ara ilede büyük boy serum takıldı şu anda iyiz evdeyiz magnezyum eksikliği çıktı ocak 14unde randevum var bklm doktorlar ne diyecek o zaman

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bizde bugün 37+5 günlüyüz ve 7ocak cuma günü saat sabah 9da sezeryan olacam ❤️❤️❤️❤️
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım
29+3 günlük canım geçtiğimiz cuma günü hastaneye yattım ağrım olduğu için erken doğum riskim çok yüksek bunun için 24 saat arayla ciğer geliştirici ine yapıldı ve 12saat ara ilede büyük boy serum takıldı şu anda iyiz evdeyiz magnezyum eksikliği çıktı ocak 14unde randevum var bklm doktorlar ne diyecek o zaman
Çok geçmiş olsun canım rabbim yar ve yardımcın olsun moralini yinede yüksek tutmaya çalış kolay şeyler değil yasadigin inşallah vaktinde gelir bebegin güzel haberler alirsin randevu gunundede🌹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah canım 💙 bizde 16 haftalık olduk herşey yolunda çok şükür kıpırtı halinde ilk hissedişleri yaşadım muhteşem bir duy

Maşallah canım 💙 bizde 16 haftalık olduk herşey yolunda çok şükür kıpırtı halinde ilk hissedişleri yaşadım muhteşem bir duygu rabbim herkese nasip etsin 😍
Aminn canımm 💙🦋

16 +1.çarşamba kontrolüm var.cinsiyet belli olur insallah
Bende 16. Haftada öğrenmiştim büyük ihtimal belli olur canım rabbim sağlıkla kucağımiza almayı nasip etsin 🌹

Merhaba canım seninle aynıyız bizde dün 23 haftalık olduk😍
Aa çok güzel cok sevindim canim ilk defa aynı haftada olduğum birine rastladim mutlu etti inşallah vaktinde sağlıkla kucağımiza alırız evlatlarimizi🥰

Son düzenleme:

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım

Çok geçmiş olsun canım rabbim yar ve yardımcın olsun moralini yinede yüksek tutmaya çalış kolay şeyler değil yasadigin inşallah vaktinde gelir bebegin güzel haberler alirsin randevu gunundede🌹

Aminn canımm 💙🦋

Bende 16. Haftada öğrenmiştim büyük ihtimal belli olur canım rabbim sağlıkla kucağımiza almayı nasip etsin 🌹

Aa çok güzel cok sevindim canim ilk defa aynı haftada olduğum birine rastladim mutlu etti inşallah vaktinde sağlıkla kucağımiza alırız evlatlarimizi🥰
Cümlemiz inşallah cnm

Tüm sayfalar yüklendi.