Kaç haftalık oldunuz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Kaç haftalık oldunuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,746 kez görüntülenmiş, 98 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaç haftalık oldunuz?
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rabiaaa
Ben yarıladım canim 20haftalik oldum 9 ay diyorlar hesapliyoz 40 hafta 10 ay oluyor
Hayırlısıyla kucagına alırsın insallah 🤲🤲🤲
Öylemi ya ? Bende hiç anlamıuom bu haftaları falan. Adetime göre 34 +5 falanım ama ultrasonda 2 hafta geri diyor. Nebileyim ya çok kafam karışdı. Boran önce dogsa da rahat etsem diyorum .

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Öylemi ya ? Bende hiç anlamıuom bu haftaları falan. Adetime göre 34 +5 falanım ama ultrasonda 2 hafta geri diyor. Nebileyim ya çok kafam karışdı. Boran önce dogsa da rahat etsem diyorum .
Ben bugün16 haftalık oldu ama devlet Ultrasona göre 15 haftalık takma kafana benimki sezeryan o yüzden 38 haftalık alırlar

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Amin cumlemizin canim 5.ayim bitti 5.ayim kaldi nasil geçecek bilmiyorum ultrasyon doğrudur canim cunku senin hesebinla bi olmuyor gec dollenme olmuştur ondan sanirim

Bnde 34 haftalıgim bnde uyuyamıyorum bide ağrılar başladı benim sıcakta fena yapıyor hakkımızda hayırlısı
Ya aynen bende öyleyim ölüyorum resmen. Gece 5 defa uyanıyorum dışarı çıkıyom hava alıyom falan zaten işin çocukların yorgunlugu biryandanda uykusuzluk bitirdi resmen beniii
Amin cumlemizin canim 5.ayim bitti 5.ayim kaldi nasil geçecek bilmiyorum ultrasyon doğrudur canim cunku senin hesebinla bi olmuyor gec dollenme olmuştur ondan sanirim
Yaa şimdi ben 33 haftalıgım sanırım 😔 çabuk gelsede geçse yaa
Ben bugün16 haftalık oldu ama devlet Ultrasona göre 15 haftalık takma kafana benimki sezeryan o yüzden 38 haftalık alırlar
Hayırlısıyla inşallahh . Korkmuyonmu sezeryandan? Kaçımcı dogumun?

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Benimde çok şis yürüyemiyom. Ayı pencesine benziyor resmen 😃
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yox benimki 11 12 falandı galiba. Kız erken hareketleniyir diyorlar.😁
Ya benimde iki oğlumda 5 ayında hareket etti buda ama buna kıza benziyor dediler😂😂

Bnde 34 haftalıgim bnde uyuyamıyorum bide ağrılar başladı benim sıcakta fena yapıyor hakkımızda hayırlısı
Mecbur idare et vala keşke şimdi bende 35 haftalik olsaydım😂😂az kalmış seninki benim 21+3

H

Hülya 👶mina bebek

Guest
34+5 günlügüm benimkisi kız hiç durmuyo gündüzleri uyuyor geceleri depiniyor yani gece nöpetleri şimdiden başladı

Ya benimde iki oğlumda 5 ayında hareket etti buda ama buna kıza benziyor dediler😂😂

Mecbur idare et vala keşke şimdi bende 35 haftalik olsaydım😂😂az kalmış seninki benim 21+3
Ya ne bileyim bende ilk oglum 4 aynda 2ci oglum 5 ayında bu 3 ayında hareket etdi 🤣🤣 o zamandan beri hiç durmuyor öyle tekme atıyor resmen sıçrıyorum yerimden🤣🤣

34+5 günlügüm benimkisi kız hiç durmuyo gündüzleri uyuyor geceleri depiniyor yani gece nöpetleri şimdiden başladı
Ya benimde öyle gündüzler ara bir tekmekiyorda geceleri sanki balık gibi şurdan çuraya burdan buraya debeniyor canım çıkıyor resmen ürpeniyorum🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar