Kaç haftalık oldunuz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Kaç haftalık oldunuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,800 kez görüntülenmiş, 98 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaç haftalık oldunuz?
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rabiaaa

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Oluyo öyle canm allah yardımcın olsun
Çok teşekkür eserim canım. Kızın nasıl iyidir insallah. Kaç zamandır yokdun
Doğrudur canim ben yanlis hatırlıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bi bu aşımı var bana bide dogum yapınca yapılacak dedi
Siz ne aşısından bahs ediyorsunuz? Ben anlamadım? Azeebaycanda öyle bi şey yok tetonoz ne için?

aras annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya hanımlar kaç haftalıksınız? Kaç gününüz kaldı? Doguma yaklaşdıkca çok zorlanıyirmusunuz? Ben çok zorlanıyorum. Uyuyamıyorum eyilemiyom kalkamıyom tuvaletimi yapamıyom. 😔😔😔😭😭😭😭
38+4 resmen sıcakdan ölüyorum gece uykusu yok sol kalçada şiddetli bi agrı ne yatabilme ne oturabilme nede yürüme hepsi bana çile gibi gelio sıcakdan ölüyorum allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah🙏

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Yani her gebelikte yapılıyor diye biliyorum ben canım. Hatta geçenlerde küçük oğlanda olduğum aşı kartı geçti elime hatırlamıyordum yoksa olduğumu
Aynen canım bende ilk gebelikte tüm aşılar yapılıyor başka da olmuyoruz sanıyorum geçen kayıt için gittiğimde bir kağıda yazıp bana verdi sanırım 3 tane vurulacakmışım bu hamilelikte

25dt

Kayıtlı Üye
rank
Bende 32+4 gün olduk cok.asiri hareketli be ayaklarım dano kdr şişme var ki geceleri ağlıyorum kizlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar