Sorum var Kaçinci gün süt çoğalıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Kaçinci gün süt çoğalıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,321 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaçinci gün süt çoğalıyor
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ftmalamasnzkzç

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Sütüm çok az anneler çoğaltmak için nababilirm yarun oğlum doğalı1hfta olcak ama ben agalyıp duruorum göğsümün ucu olmadığı için ememio
Canım benimde göğüs ucum yok bebek emdikçe göğüs ucun çıkar tahin helvası ye hoşaf iç stres yapma bebek emdikçe sütun çoğalır

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Sütüm çok az anneler çoğaltmak için nababilirm yarun oğlum doğalı1hfta olcak ama ben agalyıp duruorum göğsümün ucu olmadığı için ememio
Ayyy canım ayni durumdayız iki gün boyunca gözümden yaş eksik olmadı emmiyodu daha dün almaya başladı salı günü doğum yapdim hastanede bile zorla verdirdi hemşireler göğüs ucumu cekemiyo oğlum çok küçükdr değil ama çökük galiba Allah yardımcın olsun sutum yeni geldi benimde ama yetmiyo sanırım arada mama takviyesi yapmak zorunda kalıyorum

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durum bendede var göğüs ucum normal var ama bebeğim doymuyor mama takviyesi mecburen yapıyorum bu durum sanırım çoğu annede var aslında doktorun söylediği birini emerken diğeri akıyor ise süt yetiyordur ama malesef mama yemeden sakinlesmiyor uyumuyor benim minik bide yoğun bakımda kalmıştı 6 gün mama ordada vermişler
2 aylık olduk bizde canım benim kız da, aynı. İlk zamanlar sütüm hiç yoktu gibi birşey bide yara olmuştu gögüs ucum hep emzirdim aglayarak mecbur mama, takviyesi verdik. Meme emmeme Bi dönem oluyor pes etmemek gerekiyor. İzmir de yaşayanlsr bilir bahadır bey var çocuk doktoru mama ya karşı Bi doktor ama doymuyorsa çocuk ilk önce 2 gögsü emzirmek memeyi tutmuyorsa sagıp içimek sonra mama, vermek gerekiyor dedi. Ben öyle yaptım Bi zaman sonra, emdikçe çoğalıyor süt en önemlisi çogalması için bol bol su tüketmek. Bi zaman sonrasında sütün tadına varınca emmek istiyor bebişler. Yeterki pes, etmemek gerekir.
Canım benimde göğüs ucum yok bebek emdikçe göğüs ucun çıkar tahin helvası ye hoşaf iç stres yapma bebek emdikçe sütun çoğalır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar