Kacinci hafta sezeryan oldunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kübra Kübra tarafından oluşturulan Kacinci hafta sezeryan oldunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,448 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kacinci hafta sezeryan oldunuz
Konbuyu başlatan Kübra Kübra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AynurHuseyn

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Tamam canım. Sen hala emziriyormusun bebişi
Evett emziriyorum hala 4 5 gündür sabaha kadar uyumuyor yine emecem derdine düşüyor dönem dönem yapıyor bunu inan önümüz kış olmasaydı bıraktırırdım hasta olmasından korkuyorum burasıda çok soğuk yoksa ilk 6 ay önemli olan anne sütünü alması (KENDİ DÜŞÜNCEM ) ek gıdada başladım ama hergün vermiyorum

Evett emziriyorum hala 4 5 gündür sabaha kadar uyumuyor yine emecem derdine düşüyor dönem dönem yapıyor bunu inan önümüz kış olmasaydı bıraktırırdım hasta olmasından korkuyorum burasıda çok soğuk yoksa ilk 6 ay önemli olan anne sütünü alması (KENDİ DÜŞÜNCEM ) ek gıdada başladım ama hergün vermiyorum
6 aya bende gelseydim ek gıda verirdim ya kafama çok takıyorum o uüzdenmi sütüm azalıyor bilmiyorum ya emiyor biraz sonra boraz oynuyur kendi kendine aqudik ququduk derken kusi veriyor sütü 😑

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar