Sorum var Kaçıncı haftada doğum yaptınız annelerim?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayadayı tarafından oluşturulan Kaçıncı haftada doğum yaptınız annelerim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,377 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaçıncı haftada doğum yaptınız annelerim?
Konbuyu başlatan Anneadayadayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Biz bu gün itibariyle 37+1 haftalık olduk siz ne zaman doğum yaptınız annelerim? Bu son haftalar hiç geçmiyor ben de artık sabırsızlıkla evladımı kucağıma almayı bekliyorum 😊❤️
İlk doğumum 39+0 da normal doğumla yaptım canım bu doğumum ne zmaan olacak merak ediyorum ve sabırsızlıkla bekliyorum 🥰🥰🥰

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Biz bu gün itibariyle 37+1 haftalık olduk siz ne zaman doğum yaptınız annelerim? Bu son haftalar hiç geçmiyor ben de artık sabırsızlıkla evladımı kucağıma almayı bekliyorum 😊❤️
Sağlıkla doğsun inşallah oğlum 39 haftalık kızımda 40+5 te doğdu bakalım şimdiki bebişim nezaman doğar bilemiyorum 🤭

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ben kızımda 40. Haftada doğum yapmıştım

Tüm sayfalar yüklendi.