Sorum var Minyon tipli kadınlar kaçıncı haftada doğum yapar

• Konbuyu başlatan Ayşe Bayarr
  • Toplam 17 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşe Bayarr tarafından oluşturulan Minyon tipli kadınlar kaçıncı haftada doğum yapar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 465 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Minyon tipli kadınlar kaçıncı haftada doğum yapar
Konbuyu başlatan Ayşe Bayarr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase
A

Ayşe Bayarr

Guest
Doktorum sen minyonsun ama bebeğin normal senin 39,40 haftayı göreceğini düşünmüyorum dedi . 37, 38 de dogururmuşum. Minyon tipli kadınlar kaçıncı haftada doğum yapar acaba minyon olup doğuranlar kaçta doğum yaptı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Doktorum sen minyonsun ama bebeğin normal senin 39,40 haftayı göreceğini düşünmüyorum dedi . 37, 38 de dogururmuşum. Minyon tipli kadınlar kaçıncı haftada doğum yapar acaba minyon olup doğuranlar kaçta doğum yaptı
Doktorunda bir garipmis kız ilk defa öyle bişey duyuyorum ne alakası var minyonla şimdi .🤣
Benim amcamın karısı da minyon du ama kızı 40 + 3 te doğdu yani öyle bişey yok canım bebek ne zaman doğmak ister ise o zaman gelir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Böyle bir saçmalığı bir doktor nasıl söyleyebilir 😂😂. Bunun minyonlukla alakası uzaktan yakından yok . Ne zaman isterse o zaman gslir minik

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Saçmalamış baya doktorun bende minyonum çocuklarım 39 haftada doğdu alakası yok ki istediği zaman doğar onlar

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Doktorunda bir garipmis kız ilk defa öyle bişey duyuyorum ne alakası var minyonla şimdi .🤣
Benim amcamın karısı da minyon du ama kızı 40 + 3 te doğdu yani öyle bişey yok canım bebek ne zaman doğmak ister ise o zaman gelir
Kimi kadınların bunyeleri zayıf oluyor ablam kiminin doğumu zorlu olabiliyor .
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben minyon tipliyim ilk hamilelimde düşük yapmıştım bu ikinci gebelik ama 2.gebelik canlı olarak geçiyor bide nasıl dogurucam diye düşünüyorum büyük ihtimal normal doğum yapamam kesin sezeryan olurum büyük ihtimal normal doğumu kaldırmam heralde doğum yapmakdan korkum yok sağlıklı doğsun cocum o bana yeter

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
1,55 boyundayım kilomda fazla deyil ilk doğumum 40+ da suni sancıyla oldu 😂 ben minyon deyilmiyim şimdi?🤔

Tüm sayfalar yüklendi.