Sorum var Minyon tipli kadınlar kaçıncı haftada doğum yapar

• Konbuyu başlatan Ayşe Bayarr
  • Toplam 17 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşe Bayarr tarafından oluşturulan Minyon tipli kadınlar kaçıncı haftada doğum yapar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 493 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Minyon tipli kadınlar kaçıncı haftada doğum yapar
Konbuyu başlatan Ayşe Bayarr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase
A

Ayşe Bayarr

Guest
Doktorum sen minyonsun ama bebeğin normal senin 39,40 haftayı göreceğini düşünmüyorum dedi . 37, 38 de dogururmuşum. Minyon tipli kadınlar kaçıncı haftada doğum yapar acaba minyon olup doğuranlar kaçta doğum yaptı

prenses annesi 🌟

Kayıtlı Üye
rank
Walla bende minyon değilim tam tersi 1.75 boyum ve ilk gebeliğimdeki kilom 125 ti ama bende erken doğurdum gerçi doğuramadım çatım dar diye sezeryanla 36. Haftada doğum yaptım yani bu işlerin minyonluk yada irilikle alakası yok bence doktorunu değiştir canım ☺️

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Doktorum sen minyonsun ama bebeğin normal senin 39,40 haftayı göreceğini düşünmüyorum dedi . 37, 38 de dogururmuşum. Minyon tipli kadınlar kaçıncı haftada doğum yapar acaba minyon olup doğuranlar kaçta doğum yaptı
Ben minyonum canım 39+1 normal doğum yaptım. Bana da boyun kısa normal doğıramazsın dediler herkese inat çatır çutur doğurdum 😄😄

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Çok saçma konuşmuş senin o doktorun muhakkak başka doktora görün onunla devam etme birşey bildiği yok miyionla doğumu nasıl bağdaştırıcı acayip

Tüm sayfalar yüklendi.