Sen minyonsun normal doğuramazsın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Sen minyonsun normal doğuramazsın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,417 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Sen minyonsun normal doğuramazsın
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
İnsanlar böyle şeyler söyleme hakkını kendilerinde nasıl buluyorlar ya deli oluyorum. Kaşıma geçmiş iri yarı kadın çocuğunu sezaryenle doğurmuş bana minyonsun normal doğuramazsın diyor. Sen minyon değilsin sanki normal mi doğurdun. Annisler kesinlikle yanlış anlamayın sezaryana karşı değilim ama böyle yargılayıcı konuşmalar sinirimi bozuyor. İster sezaryen olurum ister normal millet niye karışıyor böyle

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnsanlar böyle şeyler söyleme hakkını kendilerinde nasıl buluyorlar ya deli oluyorum. Kaşıma geçmiş iri yarı kadın çocuğunu sezaryenle doğurmuş bana minyonsun normal doğuramazsın diyor. Sen minyon değilsin sanki normal mi doğurdun. Annisler kesinlikle yanlış anlamayın sezaryana karşı değilim ama böyle yargılayıcı konuşmalar sinirimi bozuyor. İster sezaryen olurum ister normal millet niye karışıyor böyle
Boşver patavatsız insan çok

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Herkesi kafaya takarsak derdimiz bitmez sal iplerini gitsinler boşver

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Canım 1,50 veya 1,55 (tam hatırlamıyorum) altındaki kadinlar sağlık açısından normal doğum yapamıyorlar (yapmamalılar). Arkadaşım hemşirelik okuyor ve bu bilgiyi o vermişti bana ben de minyonum denilebilir. O da bana boyumu sormuştu ordan biliyorum bunu. Belki onu ima etmişlerdir yine de kırmadan ve hamileyi kötü hisetirmeden söylemesi gerekirdi bence 😊

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Canım 1,50 veya 1,55 (tam hatırlamıyorum) altındaki kadinlar sağlık açısından normal doğum yapamıyorlar (yapmamalılar). Arkadaşım hemşirelik okuyor ve bu bilgiyi o vermişti bana ben de minyonum denilebilir. O da bana boyumu sormuştu ordan biliyorum bunu. Belki onu ima etmişlerdir yine de kırmadan ve hamileyi kötü hisetirmeden söylemesi gerekirdi bence 😊
Canım bu bilgiyi bilmiyordum benim boyum 1.60. Ancak annem 1.47 4 çocuğu var hepsini de normal doğurmuş tıp ne söyler bilemiyorum ama Allah kadına doğurganlık vermiş bence boyla alakası yoktur heralde ya. Eskiden ya doğurcan ya ölcen başka bir seçenek olmadığından tarla bahçe koşturmuş kadınlar kolay doğurmak için.

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Canım bu bilgiyi bilmiyordum benim boyum 1.60. Ancak annem 1.47 4 çocuğu var hepsini de normal doğurmuş tıp ne söyler bilemiyorum ama Allah kadına doğurganlık vermiş bence boyla alakası yoktur heralde ya. Eskiden ya doğurcan ya ölcen başka bir seçenek olmadığından tarla bahçe koşturmuş kadınlar kolay doğurmak için.
Doğuran varmış canım ama 1,50 altı kadınlarda çatı ğenişliği daha darmış biraz önce okudum internette. Doktor muhanesinden sonra karar veriliyormuş ama 1,50 çoğu kadın sezeryanla doğuma alınıyormuş aksi taktirde doğumda zorluk olabilirmiş. Canım benim de boyum 1,63 çok şükür doktorum normal doğum yapabileceğimi söyledi bakalım hayırlısı 😊

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Deseydin ya sen iri oldunda ne oldu normal mi doğurdum diye 🤦🏻‍♀️Allah'ım ya deli edşyor bu millet beni kendine bakmdan konuşanlar daha çok deli edşyor helede

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Doğuran varmış canım ama 1,50 altı kadınlarda çatı ğenişliği daha darmış biraz önce okudum internette. Doktor muhanesinden sonra karar veriliyormuş ama 1,50 çoğu kadın sezeryanla doğuma alınıyormuş aksi taktirde doğumda zorluk olabilirmiş. Canım benim de boyum 1,63 çok şükür doktorum normal doğum yapabileceğimi söyledi bakalım hayırlısı 😊
Bakalım benimki ne diyecek canım henüz o konuyu konuşmadık ama gebe okulunda normale hazırlık yaptırıyorlar

Gülnihal

Kayıtlı Üye
rank
Canım sacmalamişlar sen takma kafana banada doktor bugün sen cüsselisin yapilisin normal doguramazsin sezeryan dedi şok oldum yani gerçekten insan düşünüyor bu normal doğuranlar nasıl doğuruyor kimler normal doğuruyor diye düşünmedim değil 😊

Tüm sayfalar yüklendi.