Kafamda deli düşünceler 🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslan💙 tarafından oluşturulan Kafamda deli düşünceler 🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,325 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kafamda deli düşünceler 🤭
Konbuyu başlatan Alparslan💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebişimin annesiyim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Mervecim benimki uslu Bi bebek diye sanırım Bi coştum ben yaşına girince değişir mi acaba 😂😂😂
Bilemedim canım benimkiler doğduğu günden beri aynı halt hastanede diğer yeni doğan bebeklerin sesi bile doğru düzgün çıkmazken benimkilerin ağlamaları koridoru inletirdi 😂 hiç değişmediler gün geçtikçe daha da beter oldular seninki nasıl olur bilmiyorum 😂😂

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarrr ben hamileliği çok özledim sanırım oğlumun kardeşi olsun istiyorum 🙈ama sonradan çok çok erken diyorum kendimi heveslendiyorum oğlum akıllı diye bi cesaret geliyor ikinci için ama sonra yok olmaz diyorum koca dünden razı zaten sizin bebişler arasında ne kadar süre var 🤭😅
Ayyyy bende çok istiyorum yaa Rabbım isteyen herkeze nasip etsin inşallah 😍😍😍😍

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarrr ben hamileliği çok özledim sanırım oğlumun kardeşi olsun istiyorum 🙈ama sonradan çok çok erken diyorum kendimi heveslendiyorum oğlum akıllı diye bi cesaret geliyor ikinci için ama sonra yok olmaz diyorum koca dünden razı zaten sizin bebişler arasında ne kadar süre var 🤭
Bende kızım Akıllı diye bir cesaretle yaptım bakalım kızım üç buçuk yaşında şimdide 38 haftalık hamileyim buda erkek hayırlısı bakalım 😌☺️

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Bilemedim canım benimkiler doğduğu günden beri aynı halt hastanede diğer yeni doğan bebeklerin sesi bile doğru düzgün çıkmazken benimkilerin ağlamaları koridoru inletirdi 😂 hiç değişmediler gün geçtikçe daha da beter oldular seninki nasıl olur bilmiyorum 😂😂
MaşaAllah canım Allah sağlık versin çocuk dediğin yaramaz olur ya 😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben anladım canlar 2 veya 3 yaş olması genelde tercih edilmiş umarım o kadar süre bekleyebilirim🙈🤭😂😂

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarrr ben hamileliği çok özledim sanırım oğlumun kardeşi olsun istiyorum 🙈ama sonradan çok çok erken diyorum kendimi heveslendiyorum oğlum akıllı diye bi cesaret geliyor ikinci için ama sonra yok olmaz diyorum koca dünden razı zaten sizin bebişler arasında ne kadar süre var 🤭😅
7 yıl var oğlumla kızımın arasında şimdi 12 yıl sonra yeniden hamileyim 🤗🤗

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
2 yaşında bir oğlum var ondan sonra bir kurtajim var ve şimdi 20 haftalık hamileyim Allah'ım acilarini göstermesin insallh

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
MaşaAllah canım Allah sağlık versin çocuk dediğin yaramaz olur ya 😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben anladım canlar 2 veya 3 yaş olması genelde tercih edilmiş umarım o kadar süre bekleyebilirim🙈🤭😂😂
Az uslusu daha makbul bence canım delirtecekler yakında beni az kaldı 😂 benim kuzenimin çocukları arası 1 buçuk 2 yaş anca şimdi yine aynı 3. Geliyor bir şekilde bakılıyor ama eziyetini çeken o bilemem nasıl dayanıyor 😂

S

Suzi

Guest
Ben kndim 20 yasindayim Benim oglumda 3 yasinda 17 gün sonra ikinci oglum olucak insllh dogur kiz birlikte büyür giderler😁
20 yasindasin ve 3 yasinda oglunmu var ayiptir sormasi 16yasindami evlendin resmen cocukken evlenmisin kusura bakma incitmek icin soylemedim biraz gencligini yasasaydin ya

Tüm sayfalar yüklendi.