Kafami vuracam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Kafami vuracam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,428 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kafami vuracam
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Seçilllllll

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sinirden kafami duvara vuracam ya sabahin 4 u saat hala uyumuyo ya iki haftalık

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
37+2 deyim canım belim böyle yerinden sökülücekmiş gibi normal mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide bebek başlıyor yapıyor öyle böyle değil
Bende asagi yukari senin gibiyim, hemde ilk gebeligim. Uyuyamiyorum bende, hafif karin ve belimde agirlik hissediyorum, ama cok degil. Cok fazlaysa agrin hekimini bilgilendir sabah.

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Bende asagi yukari senin gibiyim, hemde ilk gebeligim. Uyuyamiyorum bende, hafif karin ve belimde agirlik hissediyorum, ama cok degil. Cok fazlaysa agrin hekimini bilgilendir sabah.
Normal mi sizce bu durumum 🙁 ara ara sancılarım oluyor böyle belim kopacakmış gibi hissediyorum 🥺 yanlarıma ağrılar giriyor

...

Moderator
Mod
rank
Kızlar sinirden kafami duvara vuracam ya sabahin 4 u saat hala uyumuyo ya iki haftalık
Rabbim yardımcın olsın canım.Benim ilk çocuğum öyleydi.Akşam 10.30 da uyanırdı sabah 5 e kadar.Uyutmak mümkün değil.Gündüzde hep uyurdu.Sadece ackınca ağlardı.Haftalar geçtikçe düzelmeye başladı.İnşaAllah uykusu düzene girer kuzum.Seni çok iyi anlıyorum.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim 2 aylık oldu olacak bizde farklı değiliz. Sakin ol, sakin kalmaya çalış. Bir derdi var illaki karnı ağrıyordur gazı vardır sıkıntısı olmasa ağlamaz. Bir iki yeter artık diye sallamışlığım vardır ama. Gel gelelim geçenlerde bir yazı okudum. Bebeklerde SBS diye birşey varmış sarsılmış bebek sendromu bu bebeği o şekilde sarsmak sallamak ölümüne kadar sebep olabiliyormuş. Kendimi o kadar kötü hissettim o kadar pişman oldum ki anlatamam. Şimdi gel gör ağlıyor susmuyor yine deliriyorum ama Allah korusun birde ona birşey olsa ya onu kaybetsem diyorum kendi kendimi sakinleştiriyorum. Biliyorum zor ama geçecek bir süre sonra düzene girecek. Derdini anlatamıyor, ağlamaktan başka birşey bilmiyor ve en önemlisi sana annesine muhtaç. Sen stres oldukça bebek daha da çok huzursuz olur sen sakin kal ki bebeğinde senin kucağında kokunla sakinleşsin.

Tüm sayfalar yüklendi.