Kizlar doktor kafami karistirdi ya😪

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Neslihan gayiranal tarafından oluşturulan Kizlar doktor kafami karistirdi ya😪 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,739 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar doktor kafami karistirdi ya😪
Konbuyu başlatan Neslihan gayiranal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Neslihan gayiranal

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar şimdi ben adet tarihime göre 24 haftalik hamileyim 24+0 bu gün doktora gittim doktorun sisteminde nasil oluyosa 23+3 olarak kayitliyim ama bebegim ultrasonda 25 haftalik görünüyo doktor şeker yüklemesi yap dedi bu gün yapicaktim kafama girdiler etraftan yapmadim şimdi pisman oldum yapmadigima yarin degil öbürgün yaptircam acaba böyle bir karisiklik yasiyan oldumu napmaliyim ya çok kafam karisik çocuk 24 haftalik suanda 850 grm olmuş🤦‍♀️hiç bise anlamadim bu isten

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar şimdi ben adet tarihime göre 24 haftalik hamileyim 24+0 bu gün doktora gittim doktorun sisteminde nasil oluyosa 23+3 olarak kayitliyim ama bebegim ultrasonda 25 haftalik görünüyo doktor şeker yüklemesi yap dedi bu gün yapicaktim kafama girdiler etraftan yapmadim şimdi pisman oldum yapmadigima yarin degil öbürgün yaptircam acaba böyle bir karisiklik yasiyan oldumu napmaliyim ya çok kafam karisik çocuk 24 haftalik suanda 850 grm olmuş🤦‍♀️hiç bise anlamadim bu isten
Adet tarihini girmemiş mi sisteme canım ultrasonda gün oynayabiliyor onu çok takma

Neslihan gayiranal

Kayıtlı Üye
rank
Adet tarihini girmemiş mi sisteme canım ultrasonda gün oynayabiliyor onu çok takma
Sisteme girdi aslinda bir ay öncesine kadar gayet ayni devam ediyordu 1 ay önce gittim 20+5doktor bana 20 haftalik dedi 5 gün ultrasonda oynaya bilir dedi tamm dedim 20 haftadann devam ettik 1 ay geçti aradan 24 haftam oldu tam gittim dio sen 23+3 günlüksün çocuk 25 haftada 🤦‍♀️

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Sisteme girdi aslinda bir ay öncesine kadar gayet ayni devam ediyordu 1 ay önce gittim 20+5doktor bana 20 haftalik dedi 5 gün ultrasonda oynaya bilir dedi tamm dedim 20 haftadann devam ettik 1 ay geçti aradan 24 haftam oldu tam gittim dio sen 23+3 günlüksün çocuk 25 haftada 🤦‍♀️
Birşey olmaz canım dediğim gibi eğer bir sorun görseydi zaten doktor söylerdi belki biraz yavaş kilo bu hafta o yüzden haftası küçük çıkmıştır ölçümde yada yanlış ölçmüştür doktor içini ferah tut

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ultrason değişik gosterebiliyo bizzat kanıtı var bende 1 hafta arayla kontrole gittim ama ultrason kağıdında ölüm 3 yaşamış gibi gösteriyordu takılma yani ha 24 ha 25 zamanı gelince doğacak zaten ye iç keyfine bak sağlıkla kucağına al bebisini inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum ultrason değişik gosterebiliyo bizzat kanıtı var bende 1 hafta arayla kontrole gittim ama ultrason kağıdında ölüm 3 yaşamış gibi gösteriyordu takılma yani ha 24 ha 25 zamanı gelince doğacak zaten ye iç keyfine bak sağlıkla kucağına al bebisini inşallah
Oğlum 3 gün olacaktı orası yanlış yazmış tlfn

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bende dün yaptırdım şeker yüklemesi canım benim bebekte 23+5 650 700 gram arasi dedi banada belki önden gidiyor diye şekerden supelenmis olabilir mutlaka yaptır şeker yüklemesi

Tüm sayfalar yüklendi.