Kizlar doktor kafami karistirdi ya😪

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Neslihan gayiranal tarafından oluşturulan Kizlar doktor kafami karistirdi ya😪 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,773 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar doktor kafami karistirdi ya😪
Konbuyu başlatan Neslihan gayiranal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Yavuzselım

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar şimdi ben adet tarihime göre 24 haftalik hamileyim 24+0 bu gün doktora gittim doktorun sisteminde nasil oluyosa 23+3 olarak kayitliyim ama bebegim ultrasonda 25 haftalik görünüyo doktor şeker yüklemesi yap dedi bu gün yapicaktim kafama girdiler etraftan yapmadim şimdi pisman oldum yapmadigima yarin degil öbürgün yaptircam acaba böyle bir karisiklik yasiyan oldumu napmaliyim ya çok kafam karisik çocuk 24 haftalik suanda 850 grm olmuş🤦‍♀️hiç bise anlamadim bu isten
Ben ilk hamileliğimde yaptırmadım ailemde zaten şeker hastası olanda yok hiç bir sorunda çıkmadı bu hamileliğimdede yaptırmayı gerek duymuyom

Sunny

Kayıtlı Üye
rank
İyi de bir hafta geriden bir hafta ileriden giden bebekler olabiliyor. Doktor kötü bişey mi dedi de bu kadar telaşlandınız ben anlayamadım.

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar şimdi ben adet tarihime göre 24 haftalik hamileyim 24+0 bu gün doktora gittim doktorun sisteminde nasil oluyosa 23+3 olarak kayitliyim ama bebegim ultrasonda 25 haftalik görünüyo doktor şeker yüklemesi yap dedi bu gün yapicaktim kafama girdiler etraftan yapmadim şimdi pisman oldum yapmadigima yarin degil öbürgün yaptircam acaba böyle bir karisiklik yasiyan oldumu napmaliyim ya çok kafam karisik çocuk 24 haftalik suanda 850 grm olmuş🤦‍♀️hiç bise anlamadim bu isten
Canım bende son adet tarihime göre 23 hafta 3 günlüktum doktora gittiğimde 24 haftalık dedi tam gebe kaldigimiz gunu bilemedigimiz için son adetten hesapliyoruz arada 1 hafta oynaması normal ben doktorun söylediğine göre hafta takip ediyorum artık son adet tarihime göre değilde seker testi bana da yapalim dedi ilk hamileliğimde yaptırmadım bundada kararsızım ne ise yarıyor pek bir fikrim yok açıkçası bilgili anneler yazarsa öğrenelim

Neslihan gayiranal

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk hamileliğimde yaptırmadım ailemde zaten şeker hastası olanda yok hiç bir sorunda çıkmadı bu hamileliğimdede yaptırmayı gerek duymuyom
Ya bende yapmiycaktim aslinda ama doktor öyle diyince yarin yapilcak insallah1
İyi de bir hafta geriden bir hafta ileriden giden bebekler olabiliyor. Doktor kötü bişey mi dedi de bu kadar telaşlandınız ben anlayamadım.
Ya sadece cocugun 25 haftayla uyumlu haftasindan buyuk sekerden kaynaklana bilir dedi dunden beri basim agriyo

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Ilk cocugumu kayvettim ve suanda hep bir korku icindeyim bence abartmak degil bu😓
Canım sıkma canını bu kadar sitres iyi deil Allah'a emanet yavrun şeker çıksa bile sana diyet listesi verirler uygularssin bende pazartesi günü sekerim düşük çıktı aç kalma kanaman olursa hemen acile gel dedi kendime dikkat ediyorum az az sık sık besleniyorum bunu düşünürsem kendim içinde bebek içinde iyi olmaz Allah yiyecek lokma verdiyse her ne olursa olsun çıkar gelir dünyaya sen yarın yaptir şeker testini gece 12 den sonra birşey yeme sabahta erkenden yaptır inşallah herşey yolunda olur öğlenden sonra alırsın sonucu rahatlar için bir hafta önden bir hafta geriden gelebilir benim bebiş de 4 gün geriden geliyor üzme kendini

Neslihan gayiranal

Kayıtlı Üye
rank
Canım sıkma canını bu kadar sitres iyi deil Allah'a emanet yavrun şeker çıksa bile sana diyet listesi verirler uygularssin bende pazartesi günü sekerim düşük çıktı aç kalma kanaman olursa hemen acile gel dedi kendime dikkat ediyorum az az sık sık besleniyorum bunu düşünürsem kendim içinde bebek içinde iyi olmaz Allah yiyecek lokma verdiyse her ne olursa olsun çıkar gelir dünyaya sen yarın yaptir şeker testini gece 12 den sonra birşey yeme sabahta erkenden yaptır inşallah herşey yolunda olur öğlenden sonra alırsın sonucu rahatlar için bir hafta önden bir hafta geriden gelebilir benim bebiş de 4 gün geriden geliyor üzme kendin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Saolasin canim insallah hayirlisi olsun 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar