Kafayı yicem akıl verin lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hayall tarafından oluşturulan Kafayı yicem akıl verin lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,279 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kafayı yicem akıl verin lütfen
Konbuyu başlatan Hayall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hayall

Irmak

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar 27 haftalık hamileyim ve eşimin telefonun da açık saçık kizlar la alakali saçma sapan videolar izlediğini gördüm kabul edemiyorum kafayı yicem boşanma sebebi değil mi sizce
Aynı şeyi bende yaşadım. 2 3 gün hiç konuşmadım işten geldiğinde kapıyı bile açmadım. Neden böyle davrandığımı anlamadı. Bende msj attım uzunca. İçimi döktüm. Sonra özürler diledi ağladık ettik. Bidahada yapmadı öyle bişey. Daha da üzerime titremeye başladı. Şimdi çok iyi olduk. Erkekler bekarlıklarında da böyle şeyler yaptıkları için alışkanlık olmuş artık onlarda. Gebelik dönemindede fazla ilişki yaşanmayınca tekrar o videolara dönebiliyolar. Tamamen akışkanlıktan yapıyolar yani. O yüzden Al karşına konuş canım.

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Huzurlu bir evlilik için iki tarafında sosyal medya kullanmasını tavsiye etmiyorum o kadar cılkı çıktı ki ne gerek var ki başka insanların özel hayatlarını takip etmeye izlemeye kocaman bir zaman kaybı ve şuan evliliklerin bitmesinin yüzde 80’ı hep bu sosyal medya biz nişanlandık eşimle ortaklaşa kararla hesapları kapattık ve 7 senedir kullanmıyoruz ihtiyaçta duymadık hiç ona ayıracağımız zamanı evimize kendimize çocuklarımıza ayırmayı tercih ediyoruz kafamız rahat size de tavsiye ederim kapatmanızı ❤️
Maşallah ne kadar güzel huzurunuz daim olsun inşallah 🧿🧿

N

Nur009

Guest
Bak sana bir akıl vereyim mi kuzum beni yanlış anlama ama etraf hep oruspu olmuş afedersin bende sinir oluyorum erkeklerin bakmasına ayrıca face YouTube olsun hep çıplak karılar ile dolu ayıp ayıp ya ne hale geldik eşin onlara bakiyosa sende onlar gibi giyin dışarda açık giyin örneğin kısa şort vücut hattı belli elbise vb sende giy ki sanada baksınlar dışarda eşin ne demekmis anlasın şahsen ben öle yapmayı düşünüyorum benimkide öle açık bir kız görsün hemen bakar bide bana olucak bunlar aman bacım işte ne diceksin diyincede öle gözüm daldı bişey dusunuyodum işim olmaz diyo şuan 5 aylık hamileyim 6 girdik ama ben yazın neler yapıyorum hamileyim demicem hiç acilicam edebimle tabiki denize gidek diyo gerekirse mayo giyecem napim erkeğe hep bakımlı açık olucan rabbim kimsenin yuvasını dirliğini bozmasın iyki açtın bu postu bende böle bişey açmayı dusnuyordum şeytandan uzak tutsun allhim ha birde nap biliyo musun eşin uyurken telini al YouTube facedeki uygunsuz sayfaları engelle yada şifresini al sende gir ama asla kiskandini belli etme edince gotleri kalkiyo serefsizlerin çocuk doğunca kizinada açık giydirecem bende kız annesiyim valalaha göt açık elbiselr giyicez kızımla diyom yok diyo ama giyecem cnm erkeklerin kökü kurusun ama kiyamiyoz işte guluyoz yüzlerine napalim o masum yavrular için sıkma canını dedimi yap sen güzelim buna bizi kocalarimiz teşvik ediyo namussuzluk yapmiyoz sonuçta sadece açık giymek bu kdr 🤣❤️yazın şov başlıyor benim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aldatmadi sürece deil cmm bakiyosa koçanı kendine doğru cek özel olcak ama sen kendini ac baktı taarzlardaki gibi fantezi giyin yaaa aşkım çok yakışıklısın iyki sen hep sen filan işte içinden de saydir gitsin ben öle yapiyorum 🤣🤣🤣asla böyle şeyler icjn kocani boşama bebeğin var sonuçta olsun o er yada geç hatasını anlicak ama başını boş bırakma sıkma ama devamlı yanında ol yuvamı kolay kolay yıkma kuzum ana kapısı daha zor kız benimkiler bile diyo çıktın cikistin diye bizde tartisiyoduk eşimle çok şükür duzelttik azda olsa annem diyo benim öz annem nasill zoruma gitti ben sanada kizinada bakamam ben zor geciniyom dedi bu lafı duydum ya öle duurma gelsem bile ana kapisiina gitmem rabbim büyük kreşe verip çalışırım ailelerimiz eski mantık iste
Ya bu nasıl bir mantık gerçekten böyle bir adama bı de senin dediğin gibi mi yapacak söyle erkeğe muhtaç gibi düşünen kadınları anlamıyorum. Madem bakıyor sal ipini gitsin

Edibe dayan

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar 27 haftalık hamileyim ve eşimin telefonun da açık saçık kizlar la alakali saçma sapan videolar izlediğini gördüm kabul edemiyorum kafayı yicem boşanma sebebi değil mi sizce
Valah canim bende eşimde daha beterin görüyorum gogleden bakıp bakıp duruyor hep diyorum çocuklar için susuyorum inşallah öbür dünyada bu videolar fotolar felaketiniz olur eşiniz varken ne gerek var eğer çirkin olsak kötü olsak yaranmasak size neeysede ama bunları hakedemedigimz süre bu tür hareketleri kendilerine yakistiriyorlarsa bırak Allahindan bulsunlar

Huzurlu bir evlilik için iki tarafında sosyal medya kullanmasını tavsiye etmiyorum o kadar cılkı çıktı ki ne gerek var ki başka insanların özel hayatlarını takip etmeye izlemeye kocaman bir zaman kaybı ve şuan evliliklerin bitmesinin yüzde 80’ı hep bu sosyal medya biz nişanlandık eşimle ortaklaşa kararla hesapları kapattık ve 7 senedir kullanmıyoruz ihtiyaçta duymadık hiç ona ayıracağımız zamanı evimize kendimize çocuklarımıza ayırmayı tercih ediyoruz kafamız rahat size de tavsiye ederim kapatmanızı ❤️
En güzeli valah kafa rahat huzur olur sevgi saygı olur en azindan

Son düzenleme:

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Valah canim bende eşimde daha beterin görüyorum gogleden bakıp bakıp duruyor hep diyorum çocuklar için susuyorum inşallah öbür dünyada bu videolar fotolar felaketiniz olur eşiniz varken ne gerek var eğer çirkin olsak kötü olsak yaranmasak size neeysede ama bunları hakedemedigimz süre bu tür hareketleri kendilerine yakistiriyorlarsa bırak Allahindan bulsunlar

Aynen öyle canım haklısın

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle sakin ol cnm tabiki asla iyi bisey değil gördüğün ama ben bana göre asla boşanma sebebi degil konuşulup çözülecek bi konu bence fevri davranma güzelce konuş ben sana yetmiyormuyum ben hamileysem sende bana destek olacaksın tm tersi böyle şeylere yönelmeyecen hersey gebelik degil ben gebeyken sende piskolajik olarak benim gibi olmak zorundasın diye konuşman lazım ama boşanma falan lütfen soyleme

Aynen öyle bencede şükür bizde kullanmıyoruz 9 yildir

Nur Merve

Kayıtlı Üye
rank
Gaza gelme dha cok yenisiniz direk de bebek olmuş zor iş sonucta canli canli da basmamışsin biriyle cok abartmaya gerek yok denk gelmistir belki bian dikkatni cekmistir ister istemez cok buyutup cikilmaz yollara girme sen cok uzuldgnu falan belli et yeter sonra belki utanir pisman olur gecer gider surekli bi hastalk durumu varsa ozman bakarsin duruma gore suan abartacak bi durum yok bence ben 6 yıllık evlym suan oyle bsyler karsilassam oturur aglarm bni begenmyomusun dye falan okdr yani sonrasna duruma gore bakarm delirmem de bi resim video gordu dye cok abartmamak lazm

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben insatagram felan kullanmıyorum eşimin telefonuna da arada bakarım instagramada ki bu aralar bebek kiyafetleri felan die çok bakıyordum instagrama sabah aldım elime instagramdan keşfete girdim çıplak kız videosu indim gene aynı indim gene aynı kapattım açtım gene onlar çıkıyor ben delirdim vicdanım War yoksa bağıra çağıra belki tokatlayarak uyandırirdim saatlerce uyanmasını bekledim uyandı daha uykusunda başladı kıyamet ne videosu ne diyorsun dedi açtım göstermek için gene çıktılar oda şaşırdı hatta afalladi tabi kavga şiddetide arttı baya bı hatta çok uzun sürdü valizimi hazırladım bile dedim kalmam senin yüzünü görmek istemiyorum ablasını da arayıp bizim iş bitti daha oluru yok dedim babaya utfen söyle ne yapacaksa yapsın yada hatta gelsin o boşatsin die sonra kapattım babası başladı aramaya açmadım sonra oğlunu aradım eşimin mahcubiyetini sesini bahçeden duyuyorum babasına olan biteni ve öyle bişi olmadığını felan yanlış anlamış ama beni dinlemiyor anlamıyor kaldım böyle die babası gene arıyor açmıyorum tabi bende kararlıyım ya gidicektim gerekirse sokakta kalırdım ama durmazdim oda baktı olmuyor ailemi arayıp yardım istedi keşfette videolar görmüş benim izlediğimi düşünüyor kullanmıyor bilmiyor imza edemiyorum benim ailemden de herkes kullanır araya girip konuşup aynı seyleri bizzat küçüğümden büyüğüne kullanıcı çoğu insanın gördüğünü söylediklerin de beni ikna ettiler aldatma olsa zaten bizde kabul etmeyiz dediler bende oturdum yerime hatta sonrasında eşim gelip videolardan seni aldattığımi düşündüğünü asla unutamam diyip sirinlik yapmaya kalktı ama tersledim sence canım hata mı yaptım bu şekilde konuyu kapatarak ama yok saymadım baya kötü kavga ettik aldatma veya yanlış bı hareketi bile asla affetmicegimi biliyordu bizzat şahit te oldu

Rabbim seninle olsun canım Rabbim senden güc kuvvet sabır eksik etmesin inşallah ve umarım hepimizin eşleri değerlerimizi bilirler amin
Neyi izlersen kesfetine o düşüyor kuşum. We sürekli onlara benzer şey çıkar. Bende istqram kullanıyorum açarken kesfette direk onlar düştü yok say yapa yapa artık qelmiyor pis wideolar. Sonra eşime werdim beraber kullaniyorz 5 yildr biz.

Tüm sayfalar yüklendi.