Kafayı yicem akıl verin lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hayall tarafından oluşturulan Kafayı yicem akıl verin lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,232 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kafayı yicem akıl verin lütfen
Konbuyu başlatan Hayall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hayall

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Sordun mu bunlar ne diye eşine
Hayır yatıyor ve ben kendimi zor tutuyorum büyük bı kavga olacak asla kabul edemem daha yanında da yatmam ama çekip gitsem haksız gorunulmuyum ya deliricem üstelik 8 aylık evliyim deliricem yaa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oyy bu erkekler ne anlıyor ya sakin ol kuzum bebişini düşün kabul kimse edemez Rabbim akıl fikir versin.
Bebiş olmasa uyandığında beni goremezdi ama hazmedemiyorum ne yapcam bilmiyorum

Hanımlar 27 haftalık hamileyim ve eşimin telefonun da açık saçık kizlar la alakali saçma sapan videolar izlediğini gördüm kabul edemiyorum kafayı yicem boşanma sebebi değil mi sizce
Valla canım benim şu zamanda kocalarimiza güven yok ortalik o kadar bozuldu ki şu sosyal medya yüzünden kaç yuva yıkıldı ama bizim eşlerimiz bakmicak bunu bilmesi gerek tabi nerde canım bence bi an önce konus eşinle yanında ve hayatında biz varken hayırdır yani

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar 27 haftalık hamileyim ve eşimin telefonun da açık saçık kizlar la alakali saçma sapan videolar izlediğini gördüm kabul edemiyorum kafayı yicem boşanma sebebi değil mi sizce
Bence al karşına konuş mantılı bir açıklaması yok evet ama bi açıklama iste tavrı labali geçiştirir tınmaz bir şekildeyse git annemde kal de ver uzaklaştırma hiç değilse sensiz kalırsa belki kıymetini bilir

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Sizinkinde sadece videolar varmiş benim eşimde her şey var dme yazıyorlar cvp veriyor yorumlarda konuşuyor laike basıyor bende, 8 aylik evliyim ve bunun. İçin iki kere, kavga ettik hala ayni bende bazen kafayi iyorum konuşmaya geldiginde bu sadece laik sosyal medya diye sıyrılıp bitiriyor 😔

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Sizinkinde sadece videolar varmiş benim eşimde her şey var dme yazıyorlar cvp veriyor yorumlarda konuşuyor laike basıyor bende, 8 aylik evliyim ve bunun. İçin iki kere, kavga ettik hala ayni bende bazen kafayi iyorum konuşmaya geldiginde bu sadece laik sosyal medya diye sıyrılıp bitiriyor 😔
Canım benim ya seni o kadar iyi anlıyorum ki bıraksam kendimi aglicam ikimiz için çok zor Rabbim sanada banada sabır güç ve çıkış yolu versin inşallah

Bence al karşına konuş mantılı bir açıklaması yok evet ama bi açıklama iste tavrı labali geçiştirir tınmaz bir şekildeyse git annemde kal de ver uzaklaştırma hiç değilse sensiz kalırsa belki kıymetini bilir
Bisiler olacak ama bakalım ne ben ağrılarım ve çocuğumu düşünürken onun başkasına bakan gözleri midemi bulandırıyor

Bisiler olacak ama bakalım ne ben ağrılarım ve çocuğumu düşünürken onun başkasına bakan gözleri midemi bulandırıyor
Valla canım benim şu zamanda kocalarimiza güven yok ortalik o kadar bozuldu ki şu sosyal medya yüzünden kaç yuva yıkıldı ama bizim eşlerimiz bakmicak bunu bilmesi gerek tabi nerde canım bence bi an önce konus eşinle yanında ve hayatında biz varken hayırdır yani
Aynen 😞

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar