Kafayı yicem kızlar 🤦🏻‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kafayı yicem kızlar 🤦🏻‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,839 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kafayı yicem kızlar 🤦🏻‍♀️
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Bugün sarılık için tekrar kontrole geldik değeri yine yükselmiş 🥺😔. Tekrardan enfeksiyon doktoruna gönderdiler artık emzirmekten helak oldum bana mısın demiyor 😕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayır enfeksiyon için ilaç verseler onlarda kurtulsa bizde çocukta helak oldu artık 🥺
Niye ilaç vermiyor canım vermeleri lazım benim arkadaşım doğum yapar yapmaz eve geldi bebeğinin sarılık olduğunu öğrendi doktora götğrdü 2 gün yatırdı ilaç verdi iyileşti canım bu doktorlar niye ilaç vermiyorlar bebeğin halini görmüyorlar mı 😠😠

Anne olacağım

Kayıtlı Üye
rank
Bugün sarılık için tekrar kontrole geldik değeri yine yükselmiş 🥺😔. Tekrardan enfeksiyon doktoruna gönderdiler artık emzirmekten helak oldum bana mısın demiyor 😕

Hayır enfeksiyon için ilaç verseler onlarda kurtulsa bizde çocukta helak oldu artık 🥺

Oy kuzum geçmiş olsun doktorlar nediyor canım bu enfeksiyon senden mi geçmiş kayra ya canım hamileyken dualarum sizinle canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok kuzum ağlama o zaman normal de olabilir ama gerçekten çok uzadı su sarılık benimde canım sıkıldı Allah'ım ya inşallah bişi çıkmaz 🤲Peki çocuk sarı mi yüzü falan kız biz emziriyoruz bisiler yapıyoruz geçen acile gittim sarılık için getirmişler kız bebek belli zaten zayıf 3 günlüktü eşi diyorki emzir çocuğu geçelim o tarafa önce kanını verelim de emziririm acelesi yok dedi nasıl sinir oldum ya adam bile daha ilgiliydi biz korkuyoruz aklımız çıkıyor oda değil bebeğin adı Zeynep ti ayy üzüldüm yemin ederim. Dedim çocuk Allah'a emanet tabiki bütün evlatlarımız emanet ama sonuçta emzirmek önemli baksana sen uykusuzsun niye böyle oldu diye sinir sistemin bozulmuş millet takmıyor bile Allah yardımcımiz olsun inşallah hepinizin
Ya balım yüzü sarı ama banq Göre 2 gün önceye göre daha az doktor bile muayne ederken dedi 2 gün önceye göre yüzü daha açılmış diye bir kontrol edildi kan vs alındı çıkmış nasıl içime oturdu o benim gecem gündümüze girdi artık düşün 🥺 o kadar çok emziriyprum ki bir göğüsün dolmadan diğeri bitiyor. Ben birde kan almdan önce emzir sonra emzir doktora yok yani

Anladım kuzum umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur
İnşallah kuzum cidden artık psikolojim bozuldu ya neden böyle oluyor doktorlar gözden bir şey kaçırıyor diye korkuyorum ama bütün tetkikler yapıldı 🤦🏻‍♀️

Niye ilaç vermiyor canım vermeleri lazım benim arkadaşım doğum yapar yapmaz eve geldi bebeğinin sarılık olduğunu öğrendi doktora götğrdü 2 gün yatırdı ilaç verdi iyileşti canım bu doktorlar niye ilaç vermiyorlar bebeğin halini görmüyorlar mı 😠😠
Belirli bir dğere gelmesi lazımmış şimdi de çıktım idrar yolu enfeksiyonına bakacaz eğer ondan bir ley çıkmazsa başka hastaneye gönderecez dediler artık annemi de yanımda içeri sokuyorum algıladım kapandı doktoru tam dinleyemem diye 🤦🏻‍♀️

Oy kuzum geçmiş olsun doktorlar nediyor canım bu enfeksiyon senden mi geçmiş kayra ya canım hamileyken dualarum sizinle canım
Şuan doktorun dediği enfeksiyon var ama aynı enfeksiyon idrarda çıkmıyor cmv enfeksiyonu kadın eğer hem kqmda hem idrar da gözükse sarılık onun yüzünden devam ediyor derdim ama ikisinde yok enfeksiyona bağlı değil dedi bir dedikleri bir dediklerinş tutmuyor. Yeniden tetkik istedi işte tekrar idrar yolu enfeksiyonu bakılacak bu sefer de orda enfeksiyon var mı diye.. sonuç çıkınca arayacö bakalım ne diyecekler

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank

Çok geçmiş olsun canım

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank

Çok gecmis oldun çocuk enfeksiyon u nerden kapıyor ufacık yavrucaz çok dışarı çıkarma insanlara yaklaştırma bugün ebe bana dediki ortalık hastalık kaynıyor bebek doğunca belli bir süre evde Kal ve misafir kabul etme bende dedimki tabu ebe yabancı galiba alman biz dedim ,40 gün cijarmayiz normalde dedim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok gecmis oldun çocuk enfeksiyon u nerden kapıyor ufacık yavrucaz çok dışarı çıkarma insanlara yaklaştırma bugün ebe bana dediki ortalık hastalık kaynıyor bebek doğunca belli bir süre evde Kal ve misafir kabul etme bende dedimki tabu ebe yabancı galiba alman biz dedim ,40 gün cijarmayiz normalde dedim
Doğum esnasında benden kapmış çünkü aynı enfeksiyon ben geçirmiştim ve çıkarmamam mümkün değil 2 günde bir hastanedeyiz

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank

Allah Allah okadar emziriyosun niye yukseliyo ya canım rabbim şifasını versin zor seni anlayabiliyorum emzirirken insan gerçekden yoruluyo iyi olsunlar diye uğraşıyoruz Allah sanada güç kuvvet versin aysenurcum 😥😥😥🙏🙏

Hayall

Kayıtlı Üye
rank

Rabbim sabır versin. Rabbim şafi izniyle şifa versin. Rabbim tez vakitte kurtarsın sizleri bu dertten canım. Çok zor sabır gücün bol olsun inşallah canım çok çok geçmiş olsun Rabbim sizi sakınsın korusun inşallah 🤲🏻🌹☹️

Tüm sayfalar yüklendi.