Kafayı yicem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Kafayı yicem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,430 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kafayı yicem
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Ortamı yadırgılamıstır canım ben de 2 gun misafirle ugrastım duzenı bozuldu simdi cok huysuz herseye cıglık atıyor dısardan biri duysa evde yavru kedi besliyoruz zanneder

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kaç yaşında kızın
4 aylık kuzum sürekli emiyor bir de tek meme kakasını çişini de yapıyor annemde sütün yetmiyor diyor daha kötü oluyorm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ortamı yadırgılamıstır canım ben de 2 gun misafirle ugrastım duzenı bozuldu simdi cok huysuz herseye cıglık atıyor dısardan biri duysa evde yavru kedi besliyoruz zanneder
İlk defa kalabalık ortama giriyor çok aşırı huysuz

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım aşırı huzursuz sürekli emmek istiyor emiyor bırakıyor kakasını çişini de yapıyor ateşi de yok annemlere geldim ortamı mi yadirgadi anlamadm
Ortami yadirgamista olabilir , genelde kucukken cok hassas oluyorlar .. gazida olmus olabilir.. cok ciddi bir durum oldugunu dusunme hemen.. ama anneyiz ah şu kaygilar :)

Minee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım aşırı huzursuz sürekli emmek istiyor emiyor bırakıyor kakasını çişini de yapıyor ateşi de yok annemlere geldim ortamı mi yadirgadi anlamadm
Benim oglum da ilk zmanalar cok uslu bir bebekti ama ne zman ki 4.ayimiza girdik o ayi hic unutamiyorum surekli agliyor surekli meme agzinda ama ona ragmen susmuyor uyumuyor .buyume atagi donemindeymis megerse ve internette bikac yerde okuduguma gore bebeklerin 4.ayi kabus ayi olarak geçiyor allah kolaylik versin suan oglum 16 aylik ama en zorlandigim donem 4.aydir 😊

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Benim oglum da ilk zmanalar cok uslu bir bebekti ama ne zman ki 4.ayimiza girdik o ayi hic unutamiyorum surekli agliyor surekli meme agzinda ama ona ragmen susmuyor uyumuyor .buyume atagi donemindeymis megerse ve internette bikac yerde okuduguma gore bebeklerin 4.ayi kabus ayi olarak geçiyor allah kolaylik versin suan oglum 16 aylik ama en zorlandigim donem 4.aydir 😊
Sağ ol canm ya biraz rahatladım annem başımda sütün yetmiyor ek gıdaya geç diyor ama emerken yutkunma sesi geliyor çişini kakasını yapıyor

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
4 aylık kuzum sürekli emiyor bir de tek meme kakasını çişini de yapıyor annemde sütün yetmiyor diyor daha kötü oluyorm

Çişini kakasını yapıyorsa karnı doyuyor demektir sakın süt yetmiyor diye düşünüp strese girme. Aylık 1 kilo alıyorsa o bebek iyidir doyuyodur demektir. Cidden kimseyi dinleme duyma bu konuda çünkü karamsarlık sana geçerse sütünü etkiler unutma süt birazda psikolojik bir durum her emzirmede sütüm var bebeğim emip doyuyor diye kendini motive et 🤗🤗 Büyük ihtimalle yerini yadırgadı yabanciladi orayı 🧿🧿

Yerini yadirgamistir kuzum benim bebek te 3 aylık olucak hiçbir yere gitmek istemiyorum burnumdan geliyor valla. Kalmaya değilde oturmaya kayınvalidem güle gittim Allah'ım gelene kadar ağlaya ağlaya bı kaldı ayakta kayinpederim dolandırdı durdu ama yok durmuyor sonra eve geldik dış kapıdan içeriye girerken sustu uykusuzluktan ölmüş ve ağlamaktan yorgun düştüğü için uyudu kaldı bide eltim çağırdı oturmaya oraya gittik sadece 3 saat durabildim gene çıldırdı eve Gelince rahatlıyor bende anlamıyorum🤦bide benimki eve misafir gelince de aynı kalabalığı hiç sevmiyor birkaç kişi gelsin gene bı ağlama krizine giriyor sakinleştirmek imkansiz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar