Kafayı yiyecem artık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kamer tarafından oluşturulan Kafayı yiyecem artık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,080 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kafayı yiyecem artık
Konbuyu başlatan Kamer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Sevgiyavuzd

Kayıtlı Üye
rank
Bir gittim plasenta pervia var dedi bir gittim gelişme geriligi var dedi bir gittim amniyon sıvısı azalmış dedi artık ne yapacağımı şaşırdım Allahım yardım et çocuk hareket etmesin hemen elime telefon şu ne anlama geliyor bu ne anlama geliyor kafayı yedim hiç bir şey yapasım gelmiyor artık
Bu dediklerinizin hepsini yaşayan biri olarak gerçekten çok zor zamanlardı. Erken doğum riski ile rahat rahat hamileliğimi yaşayamadım hamile arkadaşlarım r gezer tozardı ben ise sürekli dinlenmek zorunda kalırdım. Ama bebişi kucağına aşınca çok şükür hepsi geçiyor bitiyor 🌸😍Sen bu dönemde hep içini ferah tut suyu bol bol iç inşallah en kısa zamanda rahatlarsın psikolojik olarak 🥰

Kamer

Kayıtlı Üye
rank
Bu dediklerinizin hepsini yaşayan biri olarak gerçekten çok zor zamanlardı. Erken doğum riski ile rahat rahat hamileliğimi yaşayamadım hamile arkadaşlarım r gezer tozardı ben ise sürekli dinlenmek zorunda kalırdım. Ama bebişi kucağına aşınca çok şükür hepsi geçiyor bitiyor 🌸😍Sen bu dönemde hep içini ferah tut suyu bol bol iç inşallah en kısa zamanda rahatlarsın psikolojik olarak 🥰
İnşallah canım benim yarın gidiyorum başka doktora inşallah o iyice anlar

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Cumartesi günü başka doktora gidecem nasipse
Canını sıkma canim banada eşi önde dediler sancılarım var erken doğum dediler bu gunde bebek iki hafta önde kilosu boyu fazla dediler erken alabiliriz dediler hep birsey diyorlar saglikla gelsinler dunyaya git bakalim baska bir doktora o ne dicek hayırlı haberler alırsın inşallah 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.