Kafayı yiyecem artık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kamer tarafından oluşturulan Kafayı yiyecem artık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,071 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kafayı yiyecem artık
Konbuyu başlatan Kamer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Kamer

Kayıtlı Üye
rank
Bir gittim plasenta pervia var dedi bir gittim gelişme geriligi var dedi bir gittim amniyon sıvısı azalmış dedi artık ne yapacağımı şaşırdım Allahım yardım et çocuk hareket etmesin hemen elime telefon şu ne anlama geliyor bu ne anlama geliyor kafayı yedim hiç bir şey yapasım gelmiyor artık

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Bir gittim plasenta pervia var dedi bir gittim gelişme geriligi var dedi bir gittim amniyon sıvısı azalmış dedi artık ne yapacağımı şaşırdım Allahım yardım et çocuk hareket etmesin hemen elime telefon şu ne anlama geliyor bu ne anlama geliyor kafayı yedim hiç bir şey yapasım gelmiyor artık
Allah yardimcin olsun zor bi durum gerçekten sen yinede içini ferah tut senin moralinde etkiliyo bebeğini bi dahaki gittiğinde güzel haberler.alirsin ins

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Üzme kendini Rabbim yardımcın olsun inşallah 🙏 doktorlar sürekli bişey diyor valla hep en kötüsünü söylüyorlar inşallah bir sorun çıkmaz farklı bir doktora mı görünsen acaba

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Ah kuzum hiç kafana takma bi gittim plesanta aşagıda dedi bi gittim bebeğin kafası rahme yakın dedi bi gittim down sendromlu dedi bi gittim kansızlığın sıkıntı masada kalırsın dedi Sonuç mu Allahım bebeğimi sağ Salim verdi çok şükür 🙌 herşey Rabbimden biliyorum kolay degil ama lütfen moralini yüksek tut ve bedensel olarak da kendini yorma

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Canım bol su tüket meyve tüket iş yapma ağır kaldırma ful uzak ayakları uzan

Kamer

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum inanki stresten başka bise yaşanmıyor bu doktorlar kızımda hiç öle şeyler yaşamadım aylık kontrole Git gel bitti şuan 22+3 oqluma hamileyim inanki artık psikolojim bozulmuş dovn sendromu yada zihinsel engelli olabilir dediler fetal test kesin sonuç veriyor dedi doktor sıvı aldırdım ilk testim 1 hafta ikincisi test için 1 ay bekledim ama zehir oldu bana hep düşünce stres aglama testlerim çok sukur temiz cikti genetik doktoru bu testi nie yptirdilat ddi ben sonuçları alınca okdr aqladim ki konuşamadım eşim doktora durumu açıkladı doktor bu alınan sıvılarla bebeqin 700 hastalığına baktık hepsi tertemiz herşey gayet normal neden detaylı ultrason yptirmadinz dedi bize ne söylendi ise onu yptik dedik doktor bile şaştı düşün testi inceleyen doktor hersey yolunda sıkıntı yok dedi ordan ciktik doktora gttim sonuçları aldim bakin die kadın suratı tavrı değişik bir şekilde sonuçların normal dedi neyse ben muayene olmak istiyorum demesen kadın muayene bile etmeyecekti detaylı bir şekilde ultrasona bakti baba hiç bir şey demeden elime bir kağıt verdi buna görün dedi ne için ddin git görün Bi dahaki kontrolde gelirsin dedi fetal eko yani çocuk kardolojisine yolladi 2 saatlik yol kardolojiye gtmism sabahın 7 sinde çıkmışım kadın al bu kaqidi ayın 29 da gel dio kızım 4 yaşında demem o ki insan saqliqi resmen maşa haline gelmiş ordan oraya savuruyorlar stres yapma daha Allaha emanet
Çok saolun teşekkür ederim Allah bağışlasın hepimizin çocugunu ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah kuzum hiç kafana takma bi gittim plesanta aşagıda dedi bi gittim bebeğin kafası rahme yakın dedi bi gittim down sendromlu dedi bi gittim kansızlığın sıkıntı masada kalırsın dedi Sonuç mu Allahım bebeğimi sağ Salim verdi çok şükür 🙌 herşey Rabbimden biliyorum kolay degil ama lütfen moralini yüksek tut ve bedensel olarak da kendini yorma
İnşallah çok teşekkür ederim su 1 ayı da atlatabilirsem Rabbimden başka bir şey istemiyorum

Rabbim yardımcın olsun gülüm içini ferah tut başka bi doktora gittin mi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar