Kahvaltı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep'in annesii tarafından oluşturulan Kahvaltı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 476 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kahvaltı
Konbuyu başlatan Zeynep'in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep'in annesii

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Yumurta alerjen bi besindir. Örneğin oğlumun artan yumurtalarını bekletip sonra yesin die saklıyordum yemeğince dogo argentino ve golden retriever köpeklerime veriyordum. İkisinde de egzama tarzı deri döküntüsü oluşmaya başlayınca veteriner hekimimize götürdük ve en sonunda gıda alerjisi test yaptı yumurta alerjisi çıktı. Sonra sokak kedilerine verdim onlarda da yara oluştu. Köpeklerimide her şeyi yiyebilen canlılar olmasına rağmen bu gıdanın nasıl tehlikeli olabileceğini söylemek için örnekledim.Artık artan Yumurtaları asla bekletmiyorum.. Ben yedirmiyorum ve yemiyorum tabi bunlar tercih meselesi ;)

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Yumurta alerjen bi besindir. Örneğin oğlumun artan yumurtalarını bekletip sonra yesin die saklıyordum yemeğince dogo argentino ve golden retriever köpeklerime veriyordum. İkisinde de egzama tarzı deri döküntüsü oluşmaya başlayınca veteriner hekimimize götürdük ve en sonunda gıda alerjisi test yaptı yumurta alerjisi çıktı. Sonra sokak kedilerine verdim onlarda da yara oluştu. Köpeklerimide her şeyi yiyebilen canlılar olmasına rağmen bu gıdanın nasıl tehlikeli olabileceğini söylemek için örnekledim.Artık artan Yumurtaları asla bekletmiyorum.. Ben yedirmiyorum ve yemiyorum tabi bunlar tercih meselesi ;)
Teşekkür ederim benim de bir kere oldu genelde ben yiyorum ama ramazan olunca ziyan etmeyeyim demiştim

Tüm sayfalar yüklendi.