Sorum var Kahve rengi akıntı

• Konbuyu başlatan Esraslann5
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esraslann5 tarafından oluşturulan Kahve rengi akıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 317 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kahve rengi akıntı
Konbuyu başlatan Esraslann5
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuoaba
E

Esraslann5

Guest
Gebeliğimin 8. Haftasındayım arada az miktarda kahve rengi akıntım oldu doktora gittim kanamamın olduğunu söyledi ve düşük riskim olduğunu söyledi benimle aynı sorunu yaşayan var mı

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Gebeliğimin 8. Haftasındayım arada az miktarda kahve rengi akıntım oldu doktora gittim kanamamın olduğunu söyledi ve düşük riskim olduğunu söyledi benimle aynı sorunu yaşayan var mı
Canım geçmiş olsun ben gebelikde kanama çok geçirdim baya baya su gibi akıyordu çok şukur ona rağmen gebeliyim devam etdi senin doktorun iyise muhakkak kanamanı durdurur ben disinon kullanırdım çok şukur 35hafdaya kadar geldim çıkdım ilaclarını duzenli kullan dinlen sadece ihtiyacın için dur inşaallah geçer sağ salim kucağlna alırsın bebişini

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canım riskin varsa çok dikkat etmen lazım ilk aylarda hemde , sürekli uzan ağır iş yapma özel ihtiyaçların dışında kalkma , rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🥰

Tüm sayfalar yüklendi.