Kahve rengi akıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Msd tarafından oluşturulan Kahve rengi akıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,096 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kahve rengi akıntı
Konbuyu başlatan Msd
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Msd

Msd

Kayıtlı Üye
rank
6 haftalik hamileyim demin kahve rengi akıntı fark ettim normal mi acile gitmeme gerek varmı bilmiyorum araştırdım ama dış gebede olur diyor bugün aslında kese göründü 10 gün sonra gel dedi doktor korktum şimdi Ne yapsam bilemedim.

E

Esmacakmakk

Guest
Başlarda çok oluyor korkma benim de kanamam oldu ilk iki ay. Yine doktora gidersin ama korkma bişey olmaz Allah'ın izniyle

Esin

Kayıtlı Üye
rank
6 haftalik hamileyim demin kahve rengi akıntı fark ettim normal mi acile gitmeme gerek varmı bilmiyorum araştırdım ama dış gebede olur diyor bugün aslında kese göründü 10 gün sonra gel dedi doktor korktum şimdi Ne yapsam bilemedim.
Kırmızı kana dönmediği takdirde sıkıntı yok benim de geldi senin kadar falan şuan şükür geçti progestan kullandım düşük önleyici hap kendi doktoruna danış bence ben şimdi 10uncu haftamı bitiricem pazar günü

Ş

Şirin

Guest
Bence Dr ye gidin benim ilk gebeligimde iki damla kırmızı kandan sonra kahverengi oldu ve malesef hiç beklemedigim anda bebeğimi kaybettim.ikinci gebeligimde de kahverengi lekelenme oldu Dr hemen progestan iğne ve fitil başlattı şükür 37+5 teyiz.kayip çok acı bir durum o yüzden hiç ihmal etmeyin

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Umarım korkulacak bişey yoktur bende doktora gitmenizi öneririm hiç birşey ihmale gelmez. Nolur nolmaz danışın enazindan içinizde rahat eder 🙏

Msd

Kayıtlı Üye
rank
Başlarda çok oluyor korkma benim de kanamam oldu ilk iki ay. Yine doktora gidersin ama korkma bişey olmaz Allah'ın izniyle
Çok teşekkür ederim allah razı olsun . Rabbim herkesin kuzusunu sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence Dr ye gidin benim ilk gebeligimde iki damla kırmızı kandan sonra kahverengi oldu ve malesef hiç beklemedigim anda bebeğimi kaybettim.ikinci gebeligimde de kahverengi lekelenme oldu Dr hemen progestan iğne ve fitil başlattı şükür 37+5 teyiz.kayip çok acı bir durum o yüzden hiç ihmal etmeyin
Çok üzüldüm 😔rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah Evet çok zor bi acı . Doktora Randevum çok var daha ama acile gitcem olmazsa . Sabah kalktım hiç birşey yok ama yinede icin rahatlasın çok tsk ederim

Cansu😘😘😘😘😘

Kayıtlı Üye
rank
Bende 20 haftalık hamileyim bendede var doktor herşey yolunda gözüküyor dedi ama korkuyorum da

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar