Kahve rengi akıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Msd tarafından oluşturulan Kahve rengi akıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,115 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kahve rengi akıntı
Konbuyu başlatan Msd
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Msd

Msd

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi acilden geldim yerleşme kanaması gibi duruyor dedi keseyi gördük bebeği görmedik dedi 10 gün sonra kontrole git dedi dış geb3lik olmasından korkuyorum 😔

Cansu😘😘😘😘😘

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi acilden geldim yerleşme kanaması gibi duruyor dedi keseyi gördük bebeği görmedik dedi 10 gün sonra kontrole git dedi dış geb3lik olmasından korkuyorum 😔
Kan değerlerin normal yukseliyormu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk başta 700 bnm kan değerim 1 hafta sonra 750olmus kese var çocuk yok dediler dış gebelik mis ben aldırmadım belki değildir diye 1 hafta sonra600dusmus iğne yaptılar kendi dusmustu

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
6 haftalik hamileyim demin kahve rengi akıntı fark ettim normal mi acile gitmeme gerek varmı bilmiyorum araştırdım ama dış gebede olur diyor bugün aslında kese göründü 10 gün sonra gel dedi doktor korktum şimdi Ne yapsam bilemedim.
Her ihtimale karşı dra git canım kan gelmesi hiçbir şekilde normal değil açık renkli olursa daha tehlikeli ama ihmal etmemek lazım

Msd

Kayıtlı Üye
rank
Kan değerlerin normal yukseliyormu

İlk başta 700 bnm kan değerim 1 hafta sonra 750olmus kese var çocuk yok dediler dış gebelik mis ben aldırmadım belki değildir diye 1 hafta sonra600dusmus iğne yaptılar kendi dusmustu
Kan almadılar dün normal poliklinik aldı onun sonucu baya yükselmiş ilk baştakinden baya yüksekti. Sizin içinde çok üzüldüm nasipse ne varsa onu yaşarız .

Kan almadılar dün normal poliklinik aldı onun sonucu baya yükselmiş ilk baştakinden baya yüksekti. Sizin içinde çok üzüldüm nasipse ne varsa onu yaşarız .
Canım hiç bilmiyorum ilgilenmediler ki bile 10 gün beklicem inşallah nasip artik

Cansu😘😘😘😘😘

Kayıtlı Üye
rank

Canım hiç bilmiyorum ilgilenmediler ki bile 10 gün beklicem inşallah nasip artik
Ay inşallah normaldir rabbim o acıyı kimseye yaşatmasın evledini kaybetme acısı çektin sancı bı ayrı duydun sözler doktorla mucadelen çok zor zaman insan evledina bile uzulemiyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar