Sorum var Kahverengi Akıntı&Bel Ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Kahverengi Akıntı&Bel Ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 563 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kahverengi Akıntı&Bel Ağrısı
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar direk yazıcam bugün şiddetli bel ağrım var ve kahverengi akıntı yeni yeni gelmeye başladı 5 haftalık dedi dün doktor düşük rüskim var zaten öncesinden de 2 düşük var napmam gerekiyor kalp atışı da olmayınca hastane bişry yapmıyor

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar direk yazıcam bugün şiddetli bel ağrım var ve kahverengi akıntı yeni yeni gelmeye başladı 5 haftalık dedi dün doktor düşük rüskim var zaten öncesinden de 2 düşük var napmam gerekiyor kalp atışı da olmayınca hastane bişry yapmıyor
Yine de bir acile gitsen sabh ta kadın doğuma git canim

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Canim hiç durma derim ilaç vermedi mi doktor sana ayaklarını havaya kaldır dinlen iyice direk doktoruna git benim senin gibiyim 3 düşük yaptım bel ağrır kahve rengi akıntı gelir sonra kanama korkutmak istemem seni ama önlemini al derim .

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum sakin ol ilk haftalar agri olmasi normal ayaginin altina yastik koy ve dinlenmene biraz özen göster Allahin izniyle birsey olmazinsallah🙏🤲🥰

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Ay canlar valla nasıl bir bel ağrısı bu inanamıyorum ne zor bu hamilelik işi böyle rabbim kolaylık nasip etsin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ay canlar valla nasıl bir bel ağrısı bu inanamıyorum ne zor bu hamilelik işi böyle rabbim kolaylık nasip etsin
Allah yardımcın olsun canım seni çok iyi anlıyorum ben ikinci gebeliğimde sırt ağrısı çok çekmiştim kemiklerim kırılacak gibi hissediyordum resmen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar