Kahverengi akıntı ve lekelenmeler

• Konbuyu başlatan Sevoo
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevoo tarafından oluşturulan Kahverengi akıntı ve lekelenmeler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 832 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kahverengi akıntı ve lekelenmeler
Konbuyu başlatan Sevoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hatice _07
S

Sevoo

Guest
7haftalik hamileyim bebeğimi gördüm kalbinide duydum çok şükür düşük tehlikem var ilaç alıyorum bazen ona rağmen lekelenme geliyor acaba bu kahverengi lekelenme kalbinin durmasi gibi bir belirti verir mi çok korkuyorum duracak diye Şubat'ta kontrol 1ay var kalbini tekrar dinlemek icin

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Doktorun verdiği ilaçları iç cnn çok yorulma topuklu ayakkabı giyinme çok aşırı arabalara binip gezme evdede ağır iş yapma iş yap dinlen 10 dk yine işini yap koltuğa uzan ayaklarını havaya kaldır dinlen sıkıntı olmaz inş allahın izni ile

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
7haftalik hamileyim bebeğimi gördüm kalbinide duydum çok şükür düşük tehlikem var ilaç alıyorum bazen ona rağmen lekelenme geliyor acaba bu kahverengi lekelenme kalbinin durmasi gibi bir belirti verir mi çok korkuyorum duracak diye Şubat'ta kontrol 1ay var kalbini tekrar dinlemek icin
Geçmiş olsun canım kendini yorma yat dinlen sağlıklı beslen

Hatice _07

Kayıtlı Üye
rank
benimde 27 Aralık adet gunümdü ama kahverengi leke geldi ve ocağın 3 de bitti sizce Bn hamilemiyim hastaneye gittim ama doktor gebelik görünmüyor dedi hormonlardan dolayı olmuştur dedi doğrumudur acaba

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Olabilirsin de olmayabilirsin de cnm gebelik testi yap

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar