Kahverengi akıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Kahverengi akıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,945 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kahverengi akıntı
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Kahverengi akıntı var peceteyle silince geldi bu ay da gebelik yok galiba.cok üzgünüm gerçekten bütün belirtiler vardı oysaki😓😓
Meloşum üzülme kuzum rabbim inşallah nasip edecektir sanada minik bir mucize sadece sabret dualarım seninle🥰🤲❣️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah ama geçen ay da böyle olmuştu ve sonradan adet oldum sivilcemde var birsuru 😓

Yaa siz ne güzel dostsunuz böyle inanın hepinizi çok seviyorum bana ettiğiniz duaların en güzelini en hayırlısını Rabbim size nasip etsin ♥️😊

Yaa siz ne güzel dostsunuz böyle inanın hepinizi çok seviyorum bana ettiğiniz duaların en güzelini en hayırlısını Rabbim size nasip etsin ♥️😊
Ahh cnm yemin ederim çocuk sahibi olmanızı emin ol sizden daha çok istiyorum çünkü bende o yoldan geçtim seni iyi anlıyorum Mevlüt kandili gecesinde sana hülyama ve birçok anne olmak isteyenler o kadar dua ettim ki Rabbime teslim ettim dualarımı inşallah kabul eder❤️🤲

İnşallah ya vallaha herkes gibi bende çok istiyorum köye gidecektik kaynanamgilde artık ne kadar laf duyarsam😒
Boşver kuzu takma kimseyi zamanı var de geç

Son düzenleme:

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Meloşum üzülme kuzum rabbim inşallah nasip edecektir sanada minik bir mucize sadece sabret dualarım seninle🥰🤲❣️

Ahh cnm yemin ederim çocuk sahibi olmanızı emin ol sizden daha çok istiyorum çünkü bende o yoldan geçtim seni iyi anlıyorum Mevlüt kandili gecesinde sana hülyama ve birçok anne olmak isteyenler o kadar dua ettim ki Rabbime teslim ettim dualarımı inşallah kabul eder❤️🤲

Boşver kuzu takma kimseyi zamanı var de geç
Amin Rabbim hepinizden razı olsun inşallah hayırlı sağlıklı olur tez zamanda

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kahverengi akıntı var peceteyle silince geldi bu ay da gebelik yok galiba.cok üzgünüm gerçekten bütün belirtiler vardı oysaki😓😓
Kuzum sen gerçekten anne olmayı o kadar hakediyosunki Allah'ın işine karışmak gibi olmasın hamile kalırsan cidden çok sevinirim hep aklımdasın valla Allah sana hayırlı evlat nasip etsin canım benim 🥰🥰♥️

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sen gerçekten anne olmayı o kadar hakediyosunki Allah'ın işine karışmak gibi olmasın hamile kalırsan cidden çok sevinirim hep aklımdasın valla Allah sana hayırlı evlat nasip etsin canım benim 🥰🥰♥️
Rabbim razı olsun.mevlam görüyordur bizleri verir inşallah birgün.bu kez ağlamadım.her ay ağlıyordum adet olunca vardır Rabbimin bir bildiği dedim bu ay beslenmenize dikkat edeceğiz kontrollerinizi yapacağız inşallah nasip eder Rabbim♥️

Regl oldun canım
Evet oldum bugün kpss sınavına girdim o sorulardan sonra olmamak mümkün degil

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Rabbim razı olsun.mevlam görüyordur bizleri verir inşallah birgün.bu kez ağlamadım.her ay ağlıyordum adet olunca vardır Rabbimin bir bildiği dedim bu ay beslenmenize dikkat edeceğiz kontrollerinizi yapacağız inşallah nasip eder Rabbim♥️

Evet oldum bugün kpss sınavına girdim o sorulardan sonra olmamak mümkün degil
Çok mu zordu kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar