Sorum var Kahverengi akintim var

• Konbuyu başlatan Naranur
  • Toplam 33 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Naranur tarafından oluşturulan Kahverengi akintim var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 817 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kahverengi akintim var
Konbuyu başlatan Naranur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sona

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
He can iki qizim var mende abort olub 3 defe inkişafdan qalma buda hamile qalmirdim abortlardan sora malce arasi qaldim cox sükur oğlum olcaq iki qiz olcaq sizde valah ele gözel olurki iki qiz axşamakimi oynalyilar deyirem neyaxsi qizlarim olub evelden sükur bugunumuze inşallah sag salamat qucağımıza alaq balalarimizi
Allah saxlasın hamısını Allah başacan versin qız gözəl övladdı onları verənə şükür mənimdə 2 ci qızım olacaq qismət olsa gələcəkdə oğlanda olar olmasada qızlarıma şükür İnşallah oğlunuda sağ salamat qucağına alarsan aramızda az fərq var ilk qızımda çox müalicə aldım deyə oldu yoxsa yataq şəraitində oldum deyə nədi bilmirəm 40 həftəmdə suni sancıyla oldu. Səninkilər neçə həftədə dünyaya gəlib canım?

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Allah saxlasın hamısını Allah başacan versin qız gözəl övladdı onları verənə şükür mənimdə 2 ci qızım olacaq qismət olsa gələcəkdə oğlanda olar olmasada qızlarıma şükür İnşallah oğlunuda sağ salamat qucağına alarsan aramızda az fərq var ilk qızımda çox müalicə aldım deyə oldu yoxsa yataq şəraitində oldum deyə nədi bilmirəm 40 həftəmdə suni sancıyla oldu. Səninkilər neçə həftədə dünyaya gəlib canım?
Menimkiler ilk qizimda 42 hefteye kecirdi olmurdu balinseye yatis verdiler dermanla doğdurmaqa hec dermana ehtiyac qalmadı gecesinden suyum geldi ay baci ikincisi evde suyum gelmirdi oda 42 kecirdi sanci geldi getdim suyu özleri acdi sonrda doğuş elbede ikinci qiz inanirsanki ele sirin olurki Allah hec menden bir saniyə ayri qalmirda 5 yasi var ikinci boyunkide 6 dal dalina olublar bunda gec oldu malicelerle demek olar ki sükur Allah oğul payi verdi bunuda alsam qucagima canim dogmaqdan qutalar ele qoxuramki Ardadan 5 il kecib
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Niyede olmurki Allah oğul payi da verer inşallah 🤲

6 haftalik hamileyim ve bugun akinti gelmeye basladi ve kasik agrisi var sizce düşükmü oldu?😔
Canım herhangi bir kanama görürsen doktora gitmelisin yerleşme olabilir o zamanlarda kasık ağrısı hafif akıntı normal ama kanama bir gebelikte hiçbir zaman normal karşılanmaz muhakkak kontrol gerekir canım

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Menimkiler ilk qizimda 42 hefteye kecirdi olmurdu balinseye yatis verdiler dermanla doğdurmaqa hec dermana ehtiyac qalmadı gecesinden suyum geldi ay baci ikincisi evde suyum gelmirdi oda 42 kecirdi sanci geldi getdim suyu özleri acdi sonrda doğuş elbede ikinci qiz inanirsanki ele sirin olurki Allah hec menden bir saniyə ayri qalmirda 5 yasi var ikinci boyunkide 6 dal dalina olublar bunda gec oldu malicelerle demek olar ki sükur Allah oğul payi verdi bunuda alsam qucagima canim dogmaqdan qutalar ele qoxuramki Ardadan 5 il kecib

Məndədə həkimlər sistem dərman eləməsəydi gəlmək fikri yoxuydu deyirəm inşallah bu səfər özü gələr camahat 38 həftəsində doğur mənimkini 40 da zorla gəldi 😂

İnşallah canım Allah balalarını saxlasın 🤲😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar