Sorum var Kahverengi akintim var

• Konbuyu başlatan Naranur
  • Toplam 33 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Naranur tarafından oluşturulan Kahverengi akintim var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 808 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kahverengi akintim var
Konbuyu başlatan Naranur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sona

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kız yavar biraz bebise göster diye o bukadar utangac olurmu bı bebiş
Ahhahaha kız anormal bu çocuk tekme atamaya yeni başladı babası elini koyunca asla haraket etmiyor ama kayra konuşsun benimle hemen kıpırdıyor 😂😂 ben elimi koyarım itttiriyorum sırf oynasın diye asla haraket etmiyor aradan 5 dakika geçince vurup kayboluyor ortadan

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ahhahaha kız anormal bu çocuk tekme atamaya yeni başladı babası elini koyunca asla haraket etmiyor ama kayra konuşsun benimle hemen kıpırdıyor 😂😂 ben elimi koyarım itttiriyorum sırf oynasın diye asla haraket etmiyor aradan 5 dakika geçince vurup kayboluyor ortadan
Hazırlıklı ol ozaman çok yaramaz bı bebeis olucak cnm ama sağlıklı gelsinde doğunca öğrenirsin artık cnm merak etme yani

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Məndədə həkimlər sistem dərman eləməsəydi gəlmək fikri yoxuydu deyirəm inşallah bu səfər özü gələr camahat 38 həftəsində doğur mənimkini 40 da zorla gəldi 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah canım Allah balalarını saxlasın 🤲😘
İnşallah can cumlemizin balasini Allah qorusun her qiz usaqlri eledirde gec gelir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar