Sorum var Kahverengi kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aygun 1994 tarafından oluşturulan Kahverengi kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 719 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kahverengi kanama
Konbuyu başlatan Aygun 1994
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir Mucizee

Aygun 1994

Kayıtlı Üye
rank
İyi gunler hanimlar nasilsiniz artil 7 hafta 6 gunluk hamileyim amma dunden beri ara sira kahverengi akinti oluyor doktora gittim dediki evde yatak istiraheti et amma baska bir doktorum da soylediki hayir yatak istiraheti yapma rahme kan gitmiyor ben ne yapayim insallah yarin 2 ayimizi tamamlayacagiz normalmi boyle arada bir ve ya cok az kahverengi sivinin gelmesi bebegin kalp atisi qayet iyi dedi doktor agrim da yok amma endiseliyim acikcasi

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
İyi gunler hanimlar nasilsiniz artil 7 hafta 6 gunluk hamileyim amma dunden beri ara sira kahverengi akinti oluyor doktora gittim dediki evde yatak istiraheti et amma baska bir doktorum da soylediki hayir yatak istiraheti yapma rahme kan gitmiyor ben ne yapayim insallah yarin 2 ayimizi tamamlayacagiz normalmi boyle arada bir ve ya cok az kahverengi sivinin gelmesi bebegin kalp atisi qayet iyi dedi doktor agrim da yok amma endiseliyim acikcasi
Yerlesme kanamasidir canim bebek rahime tamamen tutunmaya calistigi icin oluyor olabilir kendini cok yormamaya agir biseyler kaldirmamaya bide yukariya falan uzanmamaya calis hayirlisi olsun bu arada allahin izniyle bebisine bisey olmaz zamani geldiginde saglikli bi sekilde kucagina almayi nasip etsin allah ☺️

Aygun 1994

Kayıtlı Üye
rank
Yerlesme kanamasidir canim bebek rahime tamamen tutunmaya calistigi icin oluyor olabilir kendini cok yormamaya agir biseyler kaldirmamaya bide yukariya falan uzanmamaya calis hayirlisi olsun bu arada allahin izniyle bebisine bisey olmaz zamani geldiginde saglikli bi sekilde kucagina almayi nasip etsin allah ☺️
Tesekkur ederim ablacim 🥰iki aylik bebek hala tutunma asamasinda oluyo can ben bunu bilmiyodum cok Tesekkur ederim canim cok sagol Allah razi olsun sennen

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Tesekkur ederim ablacim 🥰iki aylik bebek hala tutunma asamasinda oluyo can ben bunu bilmiyodum cok Tesekkur ederim canim cok sagol Allah razi olsun sennen
Kendine 3 uncu aya kadar daha dikkat et cunku dusuk tehlikesi falan olabiliyor benimde dusuk tehliken vardi ama kanamam olmamisti hic ama tanidigimizda benimle ayni zamanda hamile kalmisti onun 3 aya kadar kanamasi olmustu hemde dusuk tehlikesi olmadigi halde kendini yormamanda fayda var ☺️ bide bana abla deme ya ben daha 21 yasindayim 😂 bi oglusum var suan 1 aylik hala buyudugumu kabul edemiyorum ben 😂

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Dinlen kuzum ilk 3 ay çok önemli kendini zorlama dinlenmem daha iyi olucaktir çok geçmiş olsun rabbim bebeğine sağ saglim kavuşmayı nasip etsin kzuum🙏🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Başka doktora da görün istersen kuzum

Bir Mucizee

Kayıtlı Üye
rank
Kahverengi akıntı düşük tehlikesi demek lakin doktora da görünmussun, bununla alakalı bir şey demediler mi ? İlaç vermediler mi düşük olmasın diye , şaşırdım 🤷‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar