Kahverengi leke

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ErvA34_ tarafından oluşturulan Kahverengi leke başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 949 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kahverengi leke
Konbuyu başlatan ErvA34_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ErvA34_

ErvA34_

Kayıtlı Üye
rank
Kafana takma çok yorulma gidene kadar cnm Allahım hiç kimsenin emegini boşa çıkarmasın kafana takma
Amin canım insss
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sizi korkutmak istemm ama bnmde öyle olmuştu önemsemedim ve maalesef kaybettim o yüzden lütfen erkenken doktora gidin eğer sorun varsa önlem alınır
Ya bilmurm doktorun vereceği ilac var bnde aldım ağrım yok ama ne bilim aldım ilacı yine gidene kdr bklm

Amin canım insss

Ya bilmurm doktorun vereceği ilac var bnde aldım ağrım yok ama ne bilim aldım ilacı yine gidene kdr bklm
Senin için de çok üzüldüm ins bir daha yasamassn böyle birşey rabbim kimseye yaşatmasn

Amin canım insss

Senin için de çok üzüldüm ins bir daha yasamassn böyle birşey rabbim kimseye yaşatmasn

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Malesef koydeyim şuan gidemyrm

Gidemiyorum şuan cnku koydeyim ulaşımda sknti var yanu çok değil lekem ilacımi aldım yine de bilmiyorum artık
Sürekli dinlen istirahat et o zaman canım kendini yoracak şeyler yapma dikkat et kendine inşallah bi sıkıntı olmaz

ErvA34_

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar