Kahverengi lekelenme

• Konbuyu başlatan Tuğçecakyay
  • Toplam 20 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tuğçecakyay tarafından oluşturulan Kahverengi lekelenme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,526 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kahverengi lekelenme
Konbuyu başlatan Tuğçecakyay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 melek annesiyim

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 9 hafta 6 günlük gebeyim. Ilk bebeğim düştü. Ikinci hamileliginde bugün kahverengi akinti geliyor. Miktari cok az damla damla doktora sorduk kahverengi ise sıkıntı yok dedi. Ben yine de korkuyorum. Yasayan var mi?
Bence muayene etmesi en doğrusu canim ben de 1 tane 6 haftalik bi tanede 10 haftalik 2 düşük yaptım ikiside kahverengi lekeyle başladi 2 gun sonra aniden artti

Maviş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 9 hafta 6 günlük gebeyim. Ilk bebeğim düştü. Ikinci hamileliginde bugün kahverengi akinti geliyor. Miktari cok az damla damla doktora sorduk kahverengi ise sıkıntı yok dedi. Ben yine de korkuyorum. Yasayan var mi?
Dikkatli ol sen yinede biri düştü diye buda düsecek diye bir kayde yok bende senin gibiyim o yüzden korkma

T

Tuğçecakyay

Guest
Teşekkür ederim cevaplar icin. Acile gittik sikinti yokmus. Kanama olmadigi müddetçe problem yok dedi . Tedbiren Progestan kullaniyorum gun de 2 tane su an şükür ki bi sıkıntı yok Rabbim sag salim kucagimiza alabilmeyi nasip etsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar