Kahverengi lekelenme

• Konbuyu başlatan Tuğçecakyay
  • Toplam 20 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tuğçecakyay tarafından oluşturulan Kahverengi lekelenme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,513 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kahverengi lekelenme
Konbuyu başlatan Tuğçecakyay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 melek annesiyim
T

Tuğçecakyay

Guest
Merhaba 9 hafta 6 günlük gebeyim. Ilk bebeğim düştü. Ikinci hamileliginde bugün kahverengi akinti geliyor. Miktari cok az damla damla doktora sorduk kahverengi ise sıkıntı yok dedi. Ben yine de korkuyorum. Yasayan var mi?

B

Beyza

Guest
Merhaba bende 4 haftalık gebeyim aynı sorunu bende yaşıyorum geçmişte kürtaj oldum şimdi 5 gündür kahve lekeler var korkuyorum bende

Merhaba bende 4 haftalık gebeyim aynı sorunu bende yaşıyorum geçmişte kürtaj oldum şimdi 5 gündür kahve lekeler var korkuyorum bende
doktora gittin mi bende bundan önceki bebeğimi kaybettim kürtaj olmuştum bunda da lekelenmem olduğu için acile gitmiştim hemen düşük engelleyici iğne olmuştum bide progestan kullandım canım hafife alma

Barbi bebek

Kayıtlı Üye
rank
Canım bu belirtiler gebelerde olabilicek bi durummuş doktorum söylemişti bunu da bence korkma eğer kanaman falan yoksa çünkü kanama ve ağrılar olursa bu düşük belirtisi dir

Barbi bebek

Kayıtlı Üye
rank
Evet Canimm kadın doğum uzmanı ile şimdi konuştum sürekli irtibat halindeyim çünkü iki gebelimde riski gebelik yaşadığım için telefonla konusuoz sürekli dediğim gibi kanaman falan yoksa rahat ol normal mesaj çekme şansın varsa yazabilirmisin bana acaba 😄

Barbi bebek

Kayıtlı Üye
rank
Yok tatlım Suanlik bi sıkıntı Ama sadece doktorum keseyi göremedi stres yapmıyorum iki hafta sonra kontrol dedi rabbim nasip ederse zaten olur herşeyin hayırlısı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar