Kahverengi lekenme acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esra44 tarafından oluşturulan Kahverengi lekenme acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 617 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kahverengi lekenme acil
Konbuyu başlatan Esra44
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Esra44

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 8+4 haftalik gebeyim kesimin içinde de dışında da kanama yok fakat surekli kahve rengi leke oluyor neden progestan da kullaniyorum vajinadan fakat fayda etmiyor yardımcı olur musunuz

A

AsiyeY

Guest
Bende düșük tehkilesi oldugu icin kulladim o ilaci leke vardi ilactan sonra lekelenmem gecti.bence doktoruna danis bi an once kardesim insallah yerlesme lekesidir.

sudogann

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 8+4 haftalik gebeyim kesimin içinde de dışında da kanama yok fakat surekli kahve rengi leke oluyor neden progestan da kullaniyorum vajinadan fakat fayda etmiyor yardımcı olur musunuz
canım buraya sormak yerine doktora gitmeyi tercih et boşuna yıllarca okumadilar dr git en azından bisey falan olursa Allah korusun mudahale ederler

E

Emine gürpınar

Guest
Canım bendede oldu 14.haftada çok korktum.ama doktorum birikmiş kan olduğunu ve bebeğe zarar vermediğini söyledi.progestan bende kullanıyorum kahve lekeden korkma bana kırmızı veya pembe olmadığı sürece bi sorun olmadığını söylediler.ama sen yinede doktor una başvur.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar