Sorum var Kahverengi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Purple tarafından oluşturulan Kahverengi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 322 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kahverengi
Konbuyu başlatan Purple
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Purple

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
9 ay boyunca kahvrengi akıntı devam etti mi
Bende sadece beyaz oldu tabi düşük tehlkiesi ve erken doğum riski olduğu haftalar ara bir oluyordu kahveringi kanama ve lekelenme ama sağlıklı bir gebelikte olmaz.

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

ayse🥰

Kayıtlı Üye
rank
9 ay boyunca kahvrengi akıntı devam etti mi
Canım benim8haftamdan 10kadar kanamam oldu 1112 de de kahverengiye dondu suan da yine kanama lekesi gibi ama cok acik renkte 13+5 olduk eger kahverengi leken vs var ise progestan fitil igne vs kulandiriyor doktorlar kulanmiyor isen doktorun ile gorus onlar bana gore cok ise yariyor bide doktorum gebelik haftam buyudukce duzelcegini soyledi benim plesentam önde gebelik haftan buyuk ise baska bir neden den oturude olabilir

Purple

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim8haftamdan 10kadar kanamam oldu 1112 de de kahverengiye dondu suan da yine kanama lekesi gibi ama cok acik renkte 13+5 olduk eger kahverengi leken vs var ise progestan fitil igne vs kulandiriyor doktorlar kulanmiyor isen doktorun ile gorus onlar bana gore cok ise yariyor bide doktorum gebelik haftam buyudukce duzelcegini soyledi benim plesentam önde gebelik haftan buyuk ise baska bir neden den oturude olabilir
Evet bende progestan hapı ve arada sırada iğne vuruluyorum ilk gebeliğim düşük olmuştu bunda haplara ignelere dikkat etmeye çalışıyorum ama hala kahvrengi akıntı geliyor korkuyorum

Tüm sayfalar yüklendi.