Sorum var Kaka yapamiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ahsenumay66 tarafından oluşturulan Kaka yapamiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 565 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaka yapamiyor
Konbuyu başlatan Ahsenumay66
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Senemt

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hanımlar merhaba kızım 4 aylik olmak uzere 4 gundur kaka yapamiyor sizde de yasayan var mi bu durumu
Kilo alımı hızlanmıştır canım 6. Güne kadar yapmazsa doktora götürürsün. Temizleme pamuğuna zeytinyağı dök poposuna yerleştir bir daha ki bez değişimine kadar kalsın faydasi olur dene canım

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim bebegimde 11 haftalik benim kide cok ikiniyo diyo bide kasikta sisme oldu diye doktora goturdum cok ikindigi icin makati dar demisti sende bi cocuk cerahina gotur istersen doktor bide zeytin yagi sur poposuna demisti

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba kızım 4 aylik olmak uzere 4 gundur kaka yapamiyor sizde de yasayan var mi bu durumu
Aynı sorun bizde ćoktandır var canım çocuk doktoru eğer yapmazsa kulak çubuğunu zeytinyağına batır az birşey poposuna sok daire şeklinde çevir dedi başka birşey yapmana gerek kalmaz birde zeytin yağını sütünle karıştır 1 çay kaşığı ver dedi işe yarıyor ben çok zorda kalırsa kulak çubuğunu yapıyorum hemen yapıyor

Tüm sayfalar yüklendi.