Sorum var Kalbi durdu 😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Kalbi durdu 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,989 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalbi durdu 😢
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Meltemkuzu

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar çok kötüyüm salı günü rendavum vardı gittim bebegimin kalp atışları yoktu doktor yarım saat boyunca bakti yoktu renkli ultrasonada gönderdi acil ordanda yoktu😢😢1haftadir durmuş kalbi neden ole oldu anlamadim suan arastirmadayim onlarda Altan muane etti baktılar karnıma yoktu malasef şimdi 3gun yatış yaptılar alicaklar benden cokkk kötüü bi durummm😢😢😢
Başın sağolsun canım. Rabbim sabır versin sana. Demek ki bu hayatta nasibi yokmuş 😔 Rabbim hayırlısıyla zamanı geldiğinde tekrar nasip eder inşallah 🙏🤲

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar çok kötüyüm salı günü rendavum vardı gittim bebegimin kalp atışları yoktu doktor yarım saat boyunca bakti yoktu renkli ultrasonada gönderdi acil ordanda yoktu😢😢1haftadir durmuş kalbi neden ole oldu anlamadim suan arastirmadayim onlarda Altan muane etti baktılar karnıma yoktu malasef şimdi 3gun yatış yaptılar alicaklar benden cokkk kötüü bi durummm😢😢😢
Cnm evlat acısı çok kötü rabim hiç bir anneye yaşatmasın bende yaşadım çok kötü bir durum
Ama üzülme Rabbimin vardır bir bildihi Allah sabır versin 😟

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar