Sorum var Kalbi durdu 😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Kalbi durdu 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,010 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalbi durdu 😢
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Meltemkuzu

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Hiç girmiyorsun unuttun bizi ayşemmm🥺🥺🥺🥺 @Ayshe❣️
Bu ara cidden çok sıkıntılı ya inanır mısın yemek yapmaya vakit bulamıyorum bebek sürekli ağlıyor emziriyorum kusuyor uyutuyorum beş dk içinde yine ağlıyor sürekli kusuyor delirmek üzereyim. Biliyosun hastaydım iyileşemedim biranda çok şiddetli sağ taraftan sırtıma ve kaburgalarıma ağrı giriyor nefes aldıkça daha şiddetli ağrıyor baya sesim değişiyor boynum omuzlarım kollarım ağrıyor bugün hastaneye gittim bir sürü ilaç yazdı ama kalp doktoruna git dedi bide oraya gidecem bakalım ne diyecek yani baya sıkıntılı süreçten geçiyorum 😔 sizi unutur muyum ben asla 🤗🥰🥰💜💜

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bu ara cidden çok sıkıntılı ya inanır mısın yemek yapmaya vakit bulamıyorum bebek sürekli ağlıyor emziriyorum kusuyor uyutuyorum beş dk içinde yine ağlıyor sürekli kusuyor delirmek üzereyim. Biliyosun hastaydım iyileşemedim biranda çok şiddetli sağ taraftan sırtıma ve kaburgalarıma ağrı giriyor nefes aldıkça daha şiddetli ağrıyor baya sesim değişiyor boynum omuzlarım kollarım ağrıyor bugün hastaneye gittim bir sürü ilaç yazdı ama kalp doktoruna git dedi bide oraya gidecem bakalım ne diyecek yani baya sıkıntılı süreçten geçiyorum 😔 sizi unutur muyum ben asla 🤗🥰🥰💜💜
Çok gcemis olsun Ayşem benim ya Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah Ahmet akifi mi öp yerime

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Birtanem çok geçmiş olsun Ayşem Rabbim safi ismi ile şifa versin inşallah sana dualarım seninle şaka yaptim kuzum biliyorsun sen yeterki iyi ol aşkım bebeis nasıl iyi mi sağlığı yerime op minigini seni çok seviyorum 🥰🥰🥰😘

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Birtanem çok geçmiş olsun Ayşem Rabbim safi ismi ile şifa versin inşallah sana dualarım seninle şaka yaptim kuzum biliyorsun sen yeterki iyi ol aşkım bebeis nasıl iyi mi sağlığı yerime op minigini seni çok seviyorum 🥰🥰🥰😘
Sağolasın canım Allah razı olsun iyiki varsın Hülyam 💜💜🥰🥰🤗 bebiş çok huysuz ya yedi beni uyutuyorum beş dk uyumuyor sürekli ağlıyor birde gür sesi var cidden bazen oturup ağlayasım geliyor çok kusuyor yani emdiğinin yarısını kusuyor doktor kilo almasına bile engel olur kusması dedi ilaç verdi ama durmuyor kusması 🤦

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar