Sorum var Kalbi durdu 😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Kalbi durdu 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,115 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalbi durdu 😢
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Meltemkuzu

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Sağolasın canım Allah razı olsun iyiki varsın Hülyam 💜💜🥰🥰🤗 bebiş çok huysuz ya yedi beni uyutuyorum beş dk uyumuyor sürekli ağlıyor birde gür sesi var cidden bazen oturup ağlayasım geliyor çok kusuyor yani emdiğinin yarısını kusuyor doktor kilo almasına bile engel olur kusması dedi ilaç verdi ama durmuyor kusması 🤦
Oyyy kıyamam ben kuzuzma inşallah iyi olacak annesi sen üzülme stres yapma

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Oyyy kıyamam ben kuzuzma inşallah iyi olacak annesi sen üzülme stres yapma
İnşallah canım ilacı veriyorum ama yok kusuyor hep onun üstü benim üstüm kusmuk 🤦 bakalım altı aya kadar kusar sonra düzelir diyorlar inşallah düzelir 🤲 bugün yine idrar testi kültürü verdik sürekli testler yapıyorlar kusması yüzünden bakalım 🥺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnşallah canım ilacı veriyorum ama yok kusuyor hep onun üstü benim üstüm kusmuk 🤦 bakalım altı aya kadar kusar sonra düzelir diyorlar inşallah düzelir 🤲 bugün yine idrar testi kültürü verdik sürekli testler yapıyorlar kusması yüzünden bakalım 🥺
İnşallah enfeksiyon çıkmaz Ayşem haber et bizedeb

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah enfeksiyon çıkmaz Ayşem haber et bizedeb
İnşallah ya ama şu var hep kültürde üreme çıkıyor anlamadım doktor yatircam demişti sonra yenidoğan uzmanına sordum gerek yok yatırmaya dedi. Başka doktora gittim çünkü içim rahat etmedi bakalım o ne diyecek bakalım ayın 14ünde randevumuz ne diyecek umarım sıkıntı çıkmaz. Bu arada kültür alınırken o bölge baya dezenfekte edilmeliymiş bugün baya temizledim alkollü vücut temizleme losyonu vermişti Dr onunla da sildim inşallah güzel çıkar sonuç 🙏🙏

Tüm sayfalar yüklendi.