Kalca cıkıklıgı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde S♥️E💙 tarafından oluşturulan Kalca cıkıklıgı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,782 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalca cıkıklıgı
Konbuyu başlatan S♥️E💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çilem ak

Çilem ak

Kayıtlı Üye
rank
Neden yaotırmadınız
Randevu aldım 2.10 a ben 1 saat erken gidip evragimi teslim ettim hiç bir hasta yoktu gittiğimde saatler ilerledikçe doldu fakat ilk ben verdim saatinden önce de girmeyi beklemiyordum fakat saatinin üstünden çok vakit geçince deli oldum oradaki luzumsuzlar sohbet çay sefası yapmaktan hastaların randevu saatine bakmadi bile 😡😡😡😡ben de dayanamadım evragimi tartistim aldım çıktım. Başhekime çıktım şikayet ettim. Sonra çocuk Dr unun yani gittim durumu anlattım. Oda ablayla ilk sonuca baktı tekrar çok guzel olmasa da olur size kalmış dedi çok şükür hiç bir sıkıntı olmadı ☺️

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bizde dun randevulu gittik sabah bekliyok bizden once herkesi aldılar doktor ıcerde oyle sohbet ediyor tanıdıgıyla esımde sıramız geldi bakacağız mı dedı sonra oglum uyandı mecbur doyurmaya gittim sonuçları gosterecez doktor yok bu seferde cok sınır oldum bende aglayınca kolayına susmuyor bide oyle muhabbet sohbet ediyorlar

Çilem ak

Kayıtlı Üye
rank
Bizde dun randevulu gittik sabah bekliyok bizden once herkesi aldılar doktor ıcerde oyle sohbet ediyor tanıdıgıyla esımde sıramız geldi bakacağız mı dedı sonra oglum uyandı mecbur doyurmaya gittim sonuçları gosterecez doktor yok bu seferde cok sınır oldum bende aglayınca kolayına susmuyor bide oyle muhabbet sohbet ediyorlar
Bazıları keyfi için geliyor zaten emek vermeden kazanç elde ediyorlar. 😡 Hiç kusura bakmasın kat bana denk geldim i ortalığı ayaga kaldirirm 😁😁onlar düşünsün 🙄🙄🙄😂😂😂

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Dogum da köprücük kemiği kırıldı canim dogumdan sonra cocuk doktoru fark etti ortopedi uzmanı baktı bide 15 gun sonra bakalım dedi 13 gunlukken goturdum ıyılesmemısti 40 gunlukken getir dedi dun goturdum hemde kalca sına baktırdık cok sukur kemıgı kaynamıs hareket ettiriyor kolunu

Çilem ak

Kayıtlı Üye
rank
Dogum da köprücük kemiği kırıldı canim dogumdan sonra cocuk doktoru fark etti ortopedi uzmanı baktı bide 15 gun sonra bakalım dedi 13 gunlukken goturdum ıyılesmemısti 40 gunlukken getir dedi dun goturdum hemde kalca sına baktırdık cok sukur kemıgı kaynamıs hareket ettiriyor kolunu
Eli yüzünde doğan bebeklerde olur genelde çok geçmiş olsun canım Allah'ım birdaha göstermesin inşallah 🤲🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar