Kalça testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Kalça testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,117 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalça testi
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar merhaba şimdi hasthanedgn geldim bebeğimi kalça testi için gittim bir ay sonra birdaha çağırdı hafif sorun var dedi 🥺 yine moralim bozuldu bu durumu yaşayan var mı acaba ? Ayakları tam düz yere basıyor ama bilemedim birde hasthnedeyken deprem oldu herkes bağırdı kaçışti ağladılar ay çok kötüydü ödüm koptu 🥺

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Kızlar merhaba şimdi hasthanedgn geldim bebeğimi kalça testi için gittim bir ay sonra birdaha çağırdı hafif sorun var dedi 🥺 yine moralim bozuldu bu durumu yaşayan var mı acaba ? Ayakları tam düz yere basıyor ama bilemedim birde hasthnedeyken deprem oldu herkes bağırdı kaçışti ağladılar ay çok kötüydü ödüm koptu 🥺
Bir ay sonra da sorun çıkarsa ortapedi bakacakmış 🥺

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum ileri derece bir şey yok Anladığım kadarıyla o düzelir onu Dert etme Sen eğer hani çok büyük bir sorun olsaydı Başka bir şekilde yöntem uygularlardı Ama geçici bir durumdur bebeklerin vücutları süt olduğu için bu çabuk geçer yani takma onu kafaya Allah'ım korusun kuzum Rabbim sizlere
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir ay sonra da sorun çıkarsa ortapedi bakacakmış 🥺
İnşallah çıkmaz kuzum benim ya bu Bursa'daki sonuç ne oldu

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Canım benim Allah'ın izniyle hiç birşey çıkmaz minik öykümün🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲 içini ferah tut birtanem dualrim siznle canım benim
Amin amin inşallah ya 🥺 çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah canım benim 💕🌷 Hülyam buna şükür de ama hep bir sorun çıkıyor sende de bende de insan üzülüyor ya

Kuzum ileri derece bir şey yok Anladığım kadarıyla o düzelir onu Dert etme Sen eğer hani çok büyük bir sorun olsaydı Başka bir şekilde yöntem uygularlardı Ama geçici bir durumdur bebeklerin vücutları süt olduğu için bu çabuk geçer yani takma onu kafaya Allah'ım korusun kuzum Rabbim sizlere

İnşallah çıkmaz kuzum benim ya bu Bursa'daki sonuç ne oldu
Ay insallh teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah canım benim 😍 kuzum birdaha çağırdı hafif sorun var dedi o zmnda çıkarsa ortapediye gideceksiniz.dediler canım hadi hayırlısı olsun inşallah düzelir dediğin gibi canımsın 😍 kuzum bursa daki iki hafta sonra çıkacak yani ben baktım bir ikisi çıkmış gerisi yok hala ama bakıyorum öbürü de erken çıkmıştı

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Amin amin inşallah ya 🥺 çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah canım benim 💕🌷 Hülyam buna şükür de ama hep bir sorun çıkıyor sende de bende de insan üzülüyor ya
Evet birtanem inşallah bu kötü günlerde de geçecek innamiyorum her zorlukla bir kolaylık vardır özlemim hep oyle diyorum zor imtihandan sınavlardan geciyoruz ama Allah'ın izniyle inşallah biticek canım benim 🤲🤲🤲🤲

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Evet birtanem inşallah bu kötü günlerde de geçecek innamiyorum her zorlukla bir kolaylık vardır özlemim hep oyle diyorum zor imtihandan sınavlardan geciyoruz ama Allah'ın izniyle inşallah biticek canım benim 🤲🤲🤲🤲
Amin amin inşallah ya inşallah hepsi geçer gider yaa insallh Allah büyük kuzum Allah yardımcımız olsun inşallah canım benim ya 🌷🌷

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Ben oglumada öyle dediler korkma o gelişimle alakalı şimdi oğlumu görsen maşallah benden uzun daha 12 yaşında

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun canım benim. Kalça testi için bir ay sonra biraz daha büyüyüp kemik gelişimi arttıkça daha iyi değerlendirme yaparlar. Endişe etme eğer problem olsaydı şimdiden gerekenleri yapmanı söylerdi doktor. Endişe etme

Tüm sayfalar yüklendi.