Kalça testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Kalça testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,118 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalça testi
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Yaaaa ciddimisin kuzum yaaa offf Allahim.oorusun birtanem sizi
Amin amin inşallah sağolasın canım inşallah ya 🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhabalar, bizim burada ebeler 40 i ciktiktan sonra oneriyorlar kalca usg sine gitmeyi, hemen duzelmiyor sonra anneler endiseleniyor diye. Biz de 40 imiz cikmisti sanirim gittigimizde. Bu yuzden endiselenme, sadece biraz erken gitmissin.
Ya çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah canım benim 💕 haklısın teşekkür ederim 💕 hemsiremiz git deyince gittim bnde inşallah ikinci de sorun çıkmaz da ya

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba şimdi hasthanedgn geldim bebeğimi kalça testi için gittim bir ay sonra birdaha çağırdı hafif sorun var dedi 🥺 yine moralim bozuldu bu durumu yaşayan var mı acaba ? Ayakları tam düz yere basıyor ama bilemedim birde hasthnedeyken deprem oldu herkes bağırdı kaçışti ağladılar ay çok kötüydü ödüm koptu 🥺
Oğlumda aynı sorunu yaşamıştım 2. kez götürdüm ortopediye gönderdiler orayada götürdüm sorun yok dedi düzelmişti çok şükür korkma 1 ay sonraya düzelmiş olur

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Oğlumda aynı sorunu yaşamıştım 2. kez götürdüm ortopediye gönderdiler orayada götürdüm sorun yok dedi düzelmişti çok şükür korkma 1 ay sonraya düzelmiş olur
Ay insallh teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah canım 💕 kuzum bnm ilk oğlum masallah çok sağlıklı şükür onda hiç bie sorun yaşamadık masallah o yüzden pek bilmymki yegenlerimde de şükür cikmdi belki yaşayan vardr burada diye burda sordum çok teşekkür ederim 💕

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Amin amin inşallah sağolasın canım inşallah ya 🥺

Ya çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah canım benim 💕 haklısın teşekkür ederim 💕 hemsiremiz git deyince gittim bnde inşallah ikinci de sorun çıkmaz da ya
Canimsin Kuzum hersey güzel olucak canim arkadasim biraz sabir

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ay insallh teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah canım 💕 kuzum bnm ilk oğlum masallah çok sağlıklı şükür onda hiç bie sorun yaşamadık masallah o yüzden pek bilmymki yegenlerimde de şükür cikmdi belki yaşayan vardr burada diye burda sordum çok teşekkür ederim 💕
Rica ederim canım olabilir her bebek aynı değil sonuçta oluyor benim 3 tane var hepsi birbirinden farklı

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Rica ederim canım olabilir her bebek aynı değil sonuçta oluyor benim 3 tane var hepsi birbirinden farklı
Aynen öyle canım benim hepsi bayağı farklı gerçekten

İnşallah teşekkür ederim 💕😍😍😍

İnşallah teşekkür ederim 💕😍😍😍
Rica ederim kuzum ❤️ sende öylesin ❤️
Cansın 💕

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici