Kalça ve bacakta gecmeyen agri

• Konbuyu başlatan Tuğçecy
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tuğçecy tarafından oluşturulan Kalça ve bacakta gecmeyen agri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 425 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalça ve bacakta gecmeyen agri
Konbuyu başlatan Tuğçecy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
T

Tuğçecy

Guest
Merhaba anneler. 33+4 haftalik hamileyim. Dünden beri kalcamda ,belim de ve bacaklarimda cok agri var. Bebeği hissedebiliyorum. Bir sorun olduğunu sanmiyorum ama gecmemesi biraz tedirgin edici. Sizce neden olmustur?

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler. 33+4 haftalik hamileyim. Dünden beri kalcamda ,belim de ve bacaklarimda cok agri var. Bebeği hissedebiliyorum. Bir sorun olduğunu sanmiyorum ama gecmemesi biraz tedirgin edici. Sizce neden olmustur?
Canım sancı gibi belli aralıklarla mı gelip gidiyor? Yoksa sürekli bi ağrı mı var?

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sürekli bir agri var. Dun cok yürüyüş yapmistim ondan olabilir mi acaba diyorum ama
Olabilir canım bilemedim yürüyüş yap günlük ama kendini çok yoracak şekilde yapma. Ağrın çok oluyorsa bi dra görün istersen. Sancı gibi ara ara girip çıksa doğum belirtisi olabilir mi acaba diyeceğim de sürekli bi ağrı da normal değil.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar